Barwy szczęścia, odcinek 2266: Oszust Szubert doprowadzi do śmierci Darka? Aresztuje go CBA!

2020-05-22 19:57 sz
Barwy szczęścia, odcinek 2266: Oszust Szubert doprowadzi do śmierci Darka? Aresztuje go CBA!
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2266: Oszust Szubert doprowadzi do śmierci Darka? Aresztuje go CBA!

W 2266 odcinku serce Darka (Andrzej Niemyt) z serialu "Barwy szczęścia" nie wytrzyma kolejnej afery! Przekręty łapówkarskie Szuberta (Marcin Stec) wyjdą na jaw za sprawą Józka (Patryk Pniewski). W 2266 odcinku agenci CBA wpadną do biura fundacji i aresztują Maksa oraz Igę (Ada Fijał). Gdy wyjdzie na jaw, że Darek wiedział o oszustwach sponsora, sytuacja zrobi się wyjątkowo nieciekawa. Władek (Przemysław Stippa) zacznie drżeć o życie partnera! Sprawdź, co wydarzy się w serialu "Barwy szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2266 - wtorek, 26.05.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W serialu "Barwy szczęścia" Józek doniesie o przekrętach finansowych Szuberta organom ścigania, ale to Darek zapłaci najwyższą cenę. Fundacja Maksa połasiła się na grube pieniądze wykorzystując do tego chore dzieci! Nic dziwnego, że w 2266 odc inku CBA zjawi się w biurze!

- Służby CBA, proszę niczego nie dotykać!
- Ale co się dzieje? To jakaś pomyłka!
- Proszę się odsunąć od komputera! Proszę o pani komórkę, pańską również.(...) Mamy nakaz przeszukania pomieszczeń fundacji oraz zabezpieczenia materiałów mogących dotyczyć prowadzonej sprawy...
- Podejrzenie o malwersacje?!

Iga i Szubert zostaną zatrzymani. Wieść szybko dojdzie do Darka, który wiedział o wszystkich przekrętach. Szubert szantażem zmuszał go do brania udziału w przekazywaniu łapówek. Chore serce piłkarza pod wpływem silnych emocji zacznie się buntować.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Życie Iwony zmieni się przy Marku! Wywoła konflikt w rodzinie Pyrków

- Nie denerwuj się na zapas... Zaczekaj aż przesłuchają Szuberta i dowiesz się, co mu zarzucają... - Władek, nieświadomy udziału Darka w aferze, spróbuje go pocieszyć. 
- Nic nie rozumiesz... Oszukałem cię. Pośredniczyłem w przekazaniu Szubertowi trzystu tysięcy Euro łapówki za ściągnięcie Alvaro do klubu... Maks mnie zmusił. Szantażował, że nie zapłaci za sprzęt dla twojej uczelni, że jego firma nie zasponsoruje waszych badań! - przyzna się Darek w "Barwach szczęścia". To znaczy, że może pójść siedzieć tak jak Szubert. Cieślak będzie wściekły! 
- Dlaczego nie powiedziałeś mi o tym wcześniej?!
- Nie wiem. Myślałem, że… nikt się nie dowie.(...) Przepraszam cię, Władek. Zrobiłem to dla nas... Dla klubu, dla ciebie!
- Popełniłeś przestępstwo, rozumiesz? Musisz przyznać do tego, co zrobiłeś! Jak się nie zgłosisz dobrowolnie i sami cię aresztują, konsekwencje będą dużo gorsze...

Czy Władek z serialu "Barwy szczęścia" w 2266 odcinku przyzna się do winy i trafi za kraty? Czy jego serce to wytrzyma?Przekonamy się już wkrótce.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2271: Bożena wypędzona przez Bruna z hotelu zamieszka z rodzicami! Nie uratują ich małżeństwa

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Super Raport 21 V (goście: Müller, Neumann)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.