Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Życie Iwony zmieni się przy Marku! Wywoła konflikt w rodzinie Pyrków

2020-05-20 10:53 sz
Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Życie Iwony zmieni się przy Marku! Wywoła konflikt w rodzinie Pyrków
Autor: Artrama Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Życie Iwony zmieni się przy Marku! Wywoła konflikt w rodzinie Pyrków

W nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 życie Iwony (Izabela Zwierzyńska) zmieni się nie do poznania. Romans z Markiem (Marcin Perchuć) nie przypadnie do gustu jej najbliższej rodzinie. Bohaterkę "Barw szczęścia" czeka starcie z dziadkami oraz z Hubertem (Marek Molak), który wróci do domu. Czy konflikt z Iwoną zniszczy rodzinę Pyrków? Sprawdź, co wydarzy się w kolejnym sezonie serialu "Barwy szczęścia".

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020. Iwona i Marek zniszczą rodzinę Pyrków?

W serialu "Barwy szczęścia" został poruszony kontrowersyjny temat związków w rodzinie, której nie łączą więzy krwi. Romans Iwony z ojczymem wywołał skandal i nie został dobrze przyjęty przez Witka (Witold Sosulski) i Krystynę (Hanna Bieluszko).

Klara (Olga Jankowska), która jako żona Huberta nie odbiera ich związku aż tak osobiście, zaakceptowała ich związek. Agacie (Natalia Zambrzycka), która wciąż traktuje Marka jak ojca, było ciężej zaakceptować tę sytuację, jednak szybko się z nią pogodziła. W nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" Iwona będzie musiała skonfrontować się z resztą rodziny.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2271: Bożena wypędzona przez Bruna z hotelu zamieszka z rodzicami! Nie uratują ich małżeństwa

W serialu "Barwy szczęścia" podczas chrztu Wioletki Marek dłużej nie wytrzyma i wybuchnie przy Teresie (Jolanta Lothe) oraz Fryderyku (Paweł Nowisz). Dziadkowie będą zszokowani, że ich prawnuczka jest córką byłego zięcia! Podobnie Hubert, który po powrocie ze szpitala wciąż będzie kręcił nosem widząc siostrę u boku Marka. Izabela Zwierzyńska zdradziła, że wątek będzie kontynuowany w nowych odcinkach.

- Jej życie zacznie się zmieniać na lepsze u boku dojrzałego mężczyzny. Będzie to wywoływało różne kontrowersje, ale mam nadzieję, że ten wątek pomoże przełamać tabu na temat związków - czytamy w "Tele Tygodniu". Czy rodzina Pyrków rozleci się przez związek Marka i Iwony? Koniec 13. sezonu "Barw szczęścia" nastąpi już 6 czerwca 2020, więc odpowiedź na to pytanie poznamy po wakacjach 2020.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2273: Hubert wróci do domu! Kłamstwa Iwony zniszczą radosną chwilę w rodzinie Pyrków

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Super Raport 19 V (goście: Śmiszek, Miuosh, Braun)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze