Barwy szczęścia, odcinek 2236: Staś pomści Huberta? Szokujące odkrycie Klary

2020-04-08 13:49 sz
Barwy szczęścia, odcinek 2236: Staś pomści Huberta? Szokujące odkrycie Klary
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2236: Staś pomści Huberta? Szokujące odkrycie Klary

W 2236 odcinku "Barw szczęścia" Klara (Olga Jankowska) dokona dziwnego odkrycia. Zauważy, że Staś (Olaf Kaprzyk) bardzo się zmienił od walki Huberta (Marek Molak). Zaniepokoi ją to, bo już wcześniej nastolatek miał ze sobą problemy. Czy Staś z serialu "Barwy szczęścia" po kryjomu spróbuje pomścić Huberta? Sprawdź, co wydarzy się w 2236 odcinku.

"Barwy szczęścia" odcinek 2236 - wtorek, 14.04.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2236 odcinku "Barw szczęścia" Klara zauważy, że Staś po raz kolejny zaczął dziwnie się zachowywać. Już wcześniej były z nim problemy. Nastolatek zachorował na depresję i dał wciągnąć się w morderczą sektę.

Zmanipulowany chłopak oddał oszustom pieniądze, po czym próbował popełnić samobójstwo. Po długim leczeniu udało mu się wyjść na prostą, jednak w nowych odcinkach "Barw szczęścia" będzie widać jak na dłoni, że wypadek Huberta źle się na nim odbił.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2236: Zaręczyny Agaty i Patryka w Izraelu w cieniu tragedii - ZDJĘCIA

Staś z serialu "Barwy szczęścia" wspierał Huberta podczas jego walki. Wierzył, że brat zdoła pokonać przeciwnika w zawodach MMA i na własne oczy zobaczył jak krewny upadł na matę i w stanie krytycznym trafił do szpitala. Niedługo później wyszło na jaw, że trener starszego Pyrki ustawił walkę i bezpośrednio doprowadził do tragedii, po czym zbiegł. 

W 2236 odcinku Klara będzie podekscytowana, ponieważ Hubert poczuje się o wiele lepiej i zacznie rozumieć jej słowa. Niestety po powrocie do domu odkryje, że Staś sprowadził do swojego pokoju profesjonalny sprzęt do ćwiczeń. Nastolatek zapewni szwagierkę, że trenuje dla zdrowia, jednak w rzeczywistości będzie wyciskał z siebie siódme poty. Czy Staś z serialu "Barwy szczęścia" spróbuje pomścić brata i dopadnie krwawego trenera? A może sam będzie chciał wziąć udział w nielegalnej walce? Przekonamy się już niedługo.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2236: Hubert odzyska świadomość! Klara dostanie znak od męża