Barwy szczęścia, odcinek 2236: Zaręczyny Agaty i Patryka w Izraelu w cieniu tragedii - ZDJĘCIA

2020-04-07 11:40 jkk
Barwy szczęścia, odcinek 2236: Zaręczyny Agaty i Patryka w Izraelu w cieniu tragedii
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2236: Zaręczyny Agaty i Patryka w Izraelu w cieniu tragedii

W 2236 odcinku serialu "Barwy szczęścia" wielkie wydarzenie - zaręczyny Agata (Natalia Zambrzycka) i Patryka (Konrad Skolimowski)! I choć izraelska sceneria będzie wyjątkowo piękna, to wielką radość przyćmi wielka tragedia... Ale może dwie zakochane pary, które zdecydują się dzielić ze sobą wszystkie chwile szczęścia i smutku do końca życia, uczynią również cud dla ciężko chorego Huberta? Zobacz koniecznie ZDJĘCIA z zaręczyn nie tylko Agaty i Huberta w 2236 odcinku serialu "Barwy szczęścia"!

"Barwy szczęścia" odcinek 2236 - wtorek, 14.04.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2236 odcinku serialu "Barwy szczęścia" będziemy świadkami rozkwitu miłości między Agatą i Patrykiem. Zakochani pojada tam na zaproszenie Pawła i Miriam, aby ratować Huberta. I tak, na Świętej Ziemi wydarzy się kilka cudów...

Pierwszy cud w Izraelu zobaczymy, kiedy Paweł (Mateusz Rzeźniczak) dla ukochanej Miriam (Sandra Herbich) wstanie w końcu z wózka w 2236 odcinku serialu "Barwy szczęścia" i zacznie chodzić! Zrobi to, aby oświadczyć się Mirfiam, jak należy... Czy Patryk pod wpływem zdarzenia z Pawłem podejmie decyzje o zareczynach z Agatą? A może poleci już do Izraela z pierścionkiem i myslą, że uklęknie przed ukochaną, aby usłyszeć "tak"?

Barwy szczęścia, odciek 2236. Miriam (Sandra Herbich), Agata (Natalia Zambrzycka), Patryk (Konrad Skolimowski), Paweł (Mateusz Rzeźniczak)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odciek 2236. Miriam (Sandra Herbich), Agata (Natalia Zambrzycka), Patryk (Konrad Skolimowski), Paweł (Mateusz Rzeźniczak)
	Barwy szczęścia, odciek 2236. Miriam (Sandra Herbich), Paweł (Mateusz Rzeźniczak)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odciek 2236. Miriam (Sandra Herbich), Paweł (Mateusz Rzeźniczak)
Barwy szczęścia, odciek 2236. Agata (Natalia Zambrzycka), Patryk (Konrad Skolimowski)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odciek 2236. Agata (Natalia Zambrzycka), Patryk (Konrad Skolimowski)

Niestety, radosne wydarzenia będą się odbywały w cieniu wielkiej tragedii Huberta. To po pomoc dla niego ruszą do Izraela Agata z Patrykiem. Konsultacja ze światowej sławy specjalistą, który pomógł Pawłowi może przynieść szczęście i w przypadku brata Agaty... Może tak będzie wyglądał drugi cud 2236 odcinku serialu "Barwy szczęścia"?

Trzecim cudem będzie "tak" zaskoczonej Agaty, kiedy Patryk poprosi ją o rękę w 2236 odcinku serialu "Barwy szczęścia". Jak będą wyglądały zaręczyny zobaczymy już niebawem!

Czy szczęście i miłość, które zakwitną na Ziemi Świętej, uratują Hubertowi życie? Podobno rzeczywistość zmienia się na lepsze pod wpływem dobrych wydarzeń, może i w rodzinie Pyrków ta zasada zadziała w 2236 odcinku serialu "Barwy szczęścia?