Barwy szczęścia, odcinek 2234: Cud w Izraelu. Paweł zacznie chodzić - ZWIASTUN

2020-04-05 12:47 jkk
Barwy szczęścia, odcinek 2234: Cud w Izraelu. Paweł zacznie chodzić - ZWIASTUN
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2234: Cud w Izraelu. Paweł zacznie chodzić - ZWIASTUN

W 2234 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zobaczymy prawdziwy cud! W Izraelu Paweł wstanie z wózka i zacznie chodzić! Jak w amerykańskim filmie romantycznym Paweł zacznie chodzić o własnych siłach... z miłości! Tak kocha Miriam (Sandra Herbich), że dla niej wyzdrowieje i zrobi coś pięknego! Oczywiście, cud to także zasługa lekarzy u których Agata i Patryk będą szukać ratunku dla Huberta (Marek Molak). Czy i oni doświadczą czegoś nadzwyczajnego 2234 odcinku serialu "Barwy szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 2234 - czwartek, 9.04.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2234 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Agata i Patryk wyjadą do Izraela, aby uratować Huberta! Do Tel Awiwu ściągnie ich Paweł , który powoli odzyskuje władzę w nogach dzięki tutejszym lekarzom. 

Jednak, jak często w życiu, cud zdarzy się w 2234 odcinku serialu "Barwy szczęścia" głównie dzięki...miłości!  Paweł wstanie z wózka na własne nogi, żeby poprosić Miriam o rękę!

Agatę mocno wzruszy ta piękna scena w 2234 odcinku serialu "Barwy szczęścia" i powie narzeczonym: - W końcu wszystko zaczęło się układać… Mówiłam, że tak będzie!

Czy na Agatę i Patryka w Izraelu również czeka jakieś olśnienie w 2234 odcinku "Barw szczęścia"? - Tak bym chciała, żeby Hubert to zobaczył... Żeby tu wszedł o własnych siłach. Żeby oboje z Pawłem mogli tu wejść… - rozmarzy się Agata. 

I jeszcze w 2234 odcinku przekonamy się, że marzenia się spełniają. W klinice, do której skierują ich Paweł i Miriam Pyrka pozna lekarza z Polski - doktora Jacka Ludwiczaka (Roch Siemianowski), który da jej nadzieję na wyleczenie Huberta!

Czy podróż do Izraela zakończy się szczęśliwie? Jakie cuda wydarzą się między Agatą i Patrykiem i czy Hubert również stanie na nogi i obok Pawła będzie stąpał o własnych siłach po Ziemi Świętej przekonamy się śledząc wątek od 2234 odcinka "Barw szczęścia"?

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2233: Regina sparaliżowana przed ból. Usłyszy ostateczną diagnozę na co choruje

Najnowsze