Barwy szczęścia, odcinek 2232: Klara zabierze Huberta ze szpitala! Oskarży lekarzy o zaniedbanie - ZWIASTUN

2020-04-06 13:03 sz
Barwy szczęścia, odcinek 2232: Klara zabierze Huberta ze szpitala! Oskarży lekarzy o zaniedbanie - ZWIASTUN
Autor: TVP VOD Barwy szczęścia, odcinek 2232: Klara zabierze Huberta ze szpitala! Oskarży lekarzy o zaniedbanie - ZWIASTUN

W 2232 odcinku Klara (Olga Jankowska) z serialu "Barwy szczęścia" naskoczy na lekarza prowadzącego Huberta (Marek Molak)! Zrozpaczona Pyrka będzie chciała wiedzieć, czy lekarze zrobili wszystko, żeby jej ukochany mąż wrócił do zdrowia. Bohaterka "Barw szczęścia" postanowi zabrać Huberta ze szpitala. Sprawdź, co wydarzy się w 2232 odcinku i zobacz zwiastun.

"Barwy szczęścia" odcinek 2232 - wtorek, 7.04.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Klara z serialu "Barwy szczęścia" w 2232 odcinku będzie zrozpaczona stanem męża. Hubert w wyniku nierównej walki wylądował w szpitalu w stanie krytycznym i zapadł w śpiączkę.

Lekarze długo walczyli o jego życie, jednak od początku zapowiadali, że nie wiedzą, w jakim będzie stanie po przebudzeniu się. Niestety spełniły się najgorsze prognozy i Hubert w "Barwach szczęścia" stracił pamięć, a w dodatku jest sparaliżowany.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2232: Klara i chory Hubert zostaną bez pieniędzy? Kniewski o to zadba

Barwy szczęścia. Klara pozwie lekarzy Huberta ZWIASTUN 2231-2235

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Klara w 2232 odcinku "Barw szczęścia" będzie chciała wiedzieć, czy na pewno nie da się nic więcej zrobić. Wejdzie do gabinetu poważanego lekarza i zażąda odpowiedzi. 
- Przepraszam, za chwilę mam obchód. Proszę przyjść za godzinę.
- Ja mam tylko jedno pytanie. Czy zrobiliście wszystko co było możliwe?
- Nie rozumiem.
- Czy tutaj, w szpitalu, lekarze zrobili wszystko co możliwe, żeby pomóc mojemu mężowi?
- Ma pani wątpliwości co do naszej pracy?
- Nie, ja tylko pytam...
- Brak kompetencji, to pani insynuuje? Mnie i mojemu zespołowi, lekarzom z wielkim bagażem doświadczeń? (...) Powiem pani jedno: tak, zrobiliśmy wszystko, co było w naszej mocy. Nie dało się zrobić nic więcej.

Klara z serialu "Barwy szczęścia" postanowi zabrać męża ze szpitala. Wyjaśni doktorowi, że leczenie za granicą może być jedyną deską ratunku. Powoła się na przypadek Pawła (Mateusz Rzeźniczak), który dzięki lekarzom z Izraela odzyskał władzę w nogach. Wkrótce Agata (Natalia Zambrzycka) i Patryk (Konrad Skolimowski) wyjadą z Polski i spotkają się z tamtejszym specjalistą. Co z tego wyniknie? Przekonamy się w nadchodzących odcinkach "Barw szczęścia".

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2232: Śledztwo Łukasza w sprawie sąsiada psychopaty! Naśle na niego Darka