Barwy szczęścia, odcinek 2232: Klara i chory Hubert zostaną bez pieniędzy? Kniewski o to zadba

2020-03-18 7:20 sz
Barwy szczęścia, odcinek 2232: Klara i chory Hubert zostaną bez pieniędzy? Kniewski o to zadba
Autor: TVP VOD Barwy szczęścia, odcinek 2232: Klara i chory Hubert zostaną bez pieniędzy? Kniewski o to zadba

W 2232 odcinku "Barw szczęścia" Kniewski (Michał Witkowski) ponownie namiesza w życiu Pyrków! Klara (Olga Jankowska) i chory Hubert (Marek Molak) mogą zostać przez niego bez środków do życia. Wkrótce Klara w "Barwach szczęścia" zacznie współpracę z Winicjuszem (Marcel Borowiec), co stanie się jej jedynym źródłem zarobku. Kniewski zamierza to zniszczyć! Sprawdź, co wydarzy się w 2232 odcinku.

"Barwy szczęścia" odcinek 2232 - wtorek, 7.04.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W serialu "Barwy szczęścia" Klara wciąż ma problemy ze znalezieniem stałego zatrudnienia. Pisarka po odejściu z programu "Ex-Ex" nie miała za wiele szczęścia. Żadne wydawnictwo nie chciało wydać jej kolejnej książki, więc Hubert wziął na siebie utrzymanie rodziny. Niestety w poprzednich odcinkach "Barw szczęścia" Pyrka został zmasakrowany podczas walki MMA i teraz będzie wymagał kosztownego leczenia.

Zobacz: Barwy szczęścia, odcinek 2229: Klara będzie patrzyła jak Hubert umiera! Śmierć mózgu Pyrki i dramatyczna prośba

Klara odnowiła kontakt z Winicjuszem, który dał jej możliwość zarobku przy wspólnym projekcie pisarskim. Wraz z nimi współpracuje również Waldek. W 2232 odcinku "Barw szczęścia" Kniewski zagrozi, że Pyrka może stracić jedyne źródło utrzymania! 

- To szajs, jakiego świat nie widział - powie o jej tekście. W "Świecie Seriali" czytamy, że Klara spyta, czy Winicjusz podziela opinię kolegi. - Nie rozmawiałem z nim jeszcze - odpowie. - Musisz wszystko napisać od nowa... Tekst jest rzewny i infantylny.
- Inspirowałam się twoim stylem pisania! - Klara nie da sobie w kaszę dmuchać. Czy przez Kniewskiego w nowych odcinkach "Barw szczęścia" Pyrka znowu będzie musiała martwić się pieniędzmi? Przekonamy się już wkrótce.

Czytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2236: Patryk oświadczy się Agacie na oczach jej byłego kochanka

Najnowsze