Barwy szczęścia, odcinek 2236: Hubert odzyska świadomość! Klara dostanie znak od męża

2020-04-08 20:33 sz
Barwy szczęścia, odcinek 2236: Hubert odzyska świadomość! Klara dostanie znak od męża
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2236: Hubert odzyska świadomość! Klara dostanie znak od męża

W 2236 odcinku "Barw szczęścia" Hubert (Marek Molak) odzyska świadomość? Klara (Olga Jankowska) będzie przekonana, że mąż próbuje dać jej jakiś znak! Po fatalnej w skutkach walce Pyrka z serialu "Barwy szczęścia" zapadł w śpiączkę, a po przebudzeniu rodzina nie była w stanie nawiązać z nim jakiegokolwiek kontaktu. Sprawdź, co wydarzy się w 2236 odcinku. Czy Hubert wróci do żywych?

"Barwy szczęścia" odcinek 2236 - wtorek, 14.04.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2236 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Klara odzyska męża? Hubert po przegraniu nierównej walki trafił do szpitala w stanie krytycznym. Po ciężkich operacjach zapadł w śpiączkę.

Lekarze długo nie byli w stanie go z niej wybudzić przez niebezpieczny krwiak w mózgu, który musiał się wchłonąć. W końcu w serialu "Barwy szczęścia" nadszedł dzień, w którym Hubert otworzył oczy. Niestety okazało się, że radość rodziny była przedwczesna. Z Pyrką nie ma żadnego kontaktu i nie rozpoznaje bliskich!

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2236: Zaręczyny Agaty i Patryka w Izraelu w cieniu tragedii - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Klara pozwie lekarzy Huberta ZWIASTUN 2231-2235

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W 2236 odcinku "Barw szczęścia" to się zmieni. Według doniesień "Tele Tygodnia" Klara zauważy, że Hubert zdaje się odzyskiwać świadomość. Nie wiadomo jednak, czy będzie to myślenie życzeniowe bohaterki, a może faktycznie jej ukochany mąż wróci do żywych. 

Hubert ma dla kogo walczyć. Na jego powrót do zdrowia czeka cała rodzina, z malutką córeczką na czele. Jedna nieprzemyślana decyzja zaważyła na jego całym życiu. Oszust, który wkręcił go w nielegalne walki w oktagonie, wciąż pozostaje nieuchwytny, a Klara pracuje ponad siły, żeby zapewnić pieniądze rodzinie oraz na przyszłe leczenie ukochanego. Pozostaje czekać na dalszy rozwój wydarzeń i oglądać nowe odcinki serialu "Barwy szczęścia".

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2236: Patryk oświadczy się Agacie na oczach jej byłego kochanka

Najnowsze