Barwy szczęścia, odcinek 2228: Klara straci męża! Hubert po wybudzeniu ze śpiączki będzie jak warzywo

2020-04-01 7:46 jkk
Barwy szczęścia, odcinek 2228: Klara straci męża! Hubert po wybudzeniu ze śpiączki będzie jak warzywo
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2228: Klara straci męża! Hubert po wybudzeniu ze śpiączki będzie jak warzywo

W 2228 odcinku serialu "Barwy szczęścia" dojdzie do wielkiej tragedii - Klara (Olga Jankowska) straci męża Huberta (Marek Molak)! I choć poprzedzi to radość - Hubert wybudzi się ze śpiączki, okaże się, że sprawdzą się najgorsze przewidywania lekarzy - pacjent będzie jak warzywo! Klara jednak będzie wierzyła nadal, że to wszystko dobrze się skończy i jej mąż wróci do zdrowia. Innego zdania w 2228 odcinku "Barw szczęścia" będzie Agata (Natalia Zambrzycka), która załamie się na widok brata w takim stanie.

"Barwy szczęścia" odcinek 2228 - środa, 1.04.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2228 odcinku serialu "Barwy szczęścia" lekarze nareszcie wybudzą Huberta ze śpiączki! Klara przeżyje chwile wielkiej radości, ale nie będą trwały długo... Hubert nie nawiąże żadnego kontaktu z otoczeniem, nie będzie poznawał żony, ani otoczenia. Czy pacjent z uszkodzonym mózgiem w ogóle będzie wiedział gdzie się znajduje?

Jak pamiętamy niedawno w "Barwach szczęścia" Hubert trafił do szpitala prosto z ringu, na którym został pokonany. Skopany po głowie zawodnik straci przytomność, a lekarzom musieli wprawić go w stan śpiączki farmakologicznej, aby uratować mu życie. Klara długo czekała, aż do 2228 odcinka "Barw szczęścia", aby jej ukochany mąż wybudził się... 

Barwy szczęścia, odc. 2228: Hubert (Marek Molak)
Autor: tvp/vod
Barwy szczęścia, odc. 2227. Hubert (Marek Molak), Klara (Olga Jankowska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2227. Hubert (Marek Molak), Klara (Olga Jankowska)

I kiedy ten szczęśliwy dzień nadejdzie w 2228 odcinku serialu "Barwy szczęścia"!. Jednaki nie szczęścia, a rozpaczy, bo Hubert nie pozna nawet żony!

Jednak Klara w 2228 odcinku serialu "Barwy szczęścia" nie przyjmie do wiadomości, że prawdopodobnie na zawsze straciła męża. Nadal będzie miała wielką nadzieję, że wszystko wróci do normy i będzie jak kiedyś...

- Marysię mogę przyprowadzić jutro - zacznie opowiadać Klara, tak jakby mąż ją słyszał. - Patryk ze Stasiem tez chcieli dzisiaj przyjść, ale poprosiłam ich, żeby dali ci trochę odsapnąć... A na Iwonkę będziesz musiał trochę poczekać, bo...

Niestety, Hubert nawet nie mrugnie okiem na te informacje. Będzie leżał ze wzrokiem wbitym w sufit i nawet nie będzie cienia szansy, że słyszy te newsy... Jednak niczym nie zrażona Klara zdradzi mu nawet tajemnicę Iwony! Czyżby miała nadzieję, że Huberta to ruszy?

- Miałam ci nie mówić, ale wczoraj została mamą! Urodziła córeczkę! Na te słowa Klary do sali brata wejdzie Agata z szerokim uśmiechem. Jednak nie utrzyma się on długo na twarzy Pyrki...

- Cześć, braciszku! Pospałeś sobie trochę, co? Jak się czujesz? 

W szpitalu będzie z Klarą Agata (Natalia Zambrzycka), która nadzieję w 2228 odcinku serialu "Barwy szczęścia" straci. Po wizycie w szpitalu wybuchnie wielkim szlochem. I wykrzyczy do Patryka (Konrad Skolimowski) pełne rozpaczy słowa : - On jest jak warzywo! Zero kontaktu!(…) Jak go zobaczyłam… to było straszne!

Która z nich będzie miała rację: - Klara, która nie straci nadziei, czy Agata, która już nie wierzy w powrót brata do świata żywych? już raz Klara przeżyła straszną diagnozę Huberta i walczyła o niego jak lwica. Czy uda jej się i tym razem? Przekonamy się śledząc ten dramatyczny wątek od 2228 odcinka serialu "Barwy szczęścia". 

Najnowsze