Barwy szczęścia, odcinek 2229: Hubert nie pozna własnej córki! Pierwsze spotkanie Marysi z ojcem po wybudzeniu

2020-03-25 7:55 sz
Barwy szczęścia, odcinek 2229: Marysia w szpitalu u Huberta! Zobaczy tatę w fatalnym stanie
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2229: Marysia w szpitalu u Huberta! Zobaczy tatę w fatalnym stanie

W 2229 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Klara (Olga Jankowska) zabierze Marysię (Antonina Niewiarowska) na pierwsze spotkanie z Hubertem (Marek Molak) od czasu dramatycznej walki o jego życie. Dziewczynka będzie przekonana, że jej tata nie żyje i już nigdy nie wróci do domu. Na szczęście Pyrka wybudzi się ze śpiączki. Niestety w 2229 odcinku "Barw szczęścia" jego stan będzie poważny - nie pozna ani Klary, ani Marysi!

"Barwy szczęścia" odcinek 2229 - czwartek, 2.04.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2229 odcinku "Barw szczęścia" Marysia nareszcie zobaczy ukochanego tatę! Nie będzie to jednak widok, który chciałaby zapamiętać. Niestety, chociaż Hubert przebudzi się ze śpiączki, wciąż będzie w fatalnym stanie.

Lekarze dali z siebie wszystko, żeby uratować jego życie po fatalnej walce MMA. Potwierdzą się ich najgorsze przypuszczenia i w 2228 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że Hubert po odzyskaniu przytomności ma ogromne problemy z pamięcią. Nie rozpozna Agaty (Natalia Zambrzycka) i pozostałych bliskich!

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2229: Wyznanie Marka. Przyzna się synowi, że ma dziecko z Iwoną

W 2229 odcinku Klara przyprowadzi do Huberta ich córkę. Będzie liczyła na to, że dzięki spotkaniu z ukochanym dzieckiem odzyska pamięć. Czy tak się stanie? Na razie nie wiadomo, ale z pewnością Marysia przeżyje szok widząc tatę w tak dramatycznym stanie. Wiele tygodni śpiączki zrobi swoje i Pyrka zdecydowanie nie będzie tym samym tatusiem, który wcześniej tak chętnie bawił się z dziewczynką.

W serialu "Barwy szczęścia" przed Hubertem naprawdę długa droga do wyzdrowienia. Klara na pewno nie opuści go ani na krok. Agata i Patryk (Konrad Skolimowski) również będą czuwać nad chorym krewnym i zaczną szukać coraz to nowszych rozwiązań na poprawienie jego życia. Zobacz zwiastun najnowszych odcinków.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2229: Klara będzie patrzyła jak Hubert umiera! Śmierć mózgu Pyrki i dramatyczna prośba

Najnowsze