Barwy szczęścia, odcinek 2225: Wypadek Łukasza! Kasia znajdzie go martwego na osiedlu?

2020-03-27 7:32 Ag
 Barwy szczęścia, odcinek 2225: Wypadek Łukasza! Kasia znajdzie męża martwego? Syn Ksawery doprowadzi do tragedii
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2225: Wypadek Łukasza! Kasia znajdzie męża martwego? Syn Ksawery doprowadzi do tragedii

W 2225 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Łukasz (Michał Rolnicki) będzie miał wypadek! To syn Łukasza i Kasi (Katarzyna Glinka) swoim lekkomyślnym zachowaniem doprowadzi do tragedii. 5-letni Ksawery (Bartosz Gruchot) przestraszy Sadowskiego kiedy ten będzie jechał elektryczną hulajnogą po osiedlu. W wyniku czego Łukasz upadnie i straci przytomność. Kasia (Katarzyna Glinka), która w 2225 odcinku "Barw szczęścia" znajdzie Łukasza, po wypadku przerazi się, że jej mąż nie żyje. Co będzie z Łukaszem z "Barw szczęścia"? Czy zginie?

"Barwy szczęścia" odcinek 2225 - piątek, 27.03.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Wypadek Łukasza w serialu "Barwy szczęścia" to kolejny dramat w rodzinie Sadowskich, do którego przyczyni się nietrafiony prezent - elektryczna hulajnoga, którą Łukasz kupił dla siebie i żony! Jakiś czas temu Kasia zaliczyła bolesny upadek na hulajnodze, a w 2225 odcinku "Barw szczęścia" koszmar rozegra się, bo mały Ksawery będzie chciał nastraszyć ojca.

Pozostawiony bez opieki syn Kasi i Łukasza w 2225 odcinku "Barw szczęścia" ukryje się za drzewem na osiedlu i znienacka wyskoczy Sadowskiemu pod koła. - Mam cię! - krzyknie rozbawiony Ksawery. Przestraszony Łukasz straci panowanie nad hulajnogą, zjedzie z chodnika i upadnie z impetem na ziemię, uderzając głową o kamienie wysypane w alejkach! Na szczęście będzie miał na głowie kask!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2233: Iwona przyzna się rodzinie kto jest ojcem jej dziecka! Znienawidzą ojczyma Marka?

Po chwili w 2225 odcinku "Barw szczęścia" Kasia wybiegnie z bloku i z przerażeniem w oczach zorientuje się co się stało. Ksawery będzie krzyczał do nieprzytomnego taty, a Łukasz nie otworzy oczu. Kasia przez ułamek sekundy pomyśli, że Łukasz nie żyje... Co będzie dalej?

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2229: Hubert nie pozna własnej córki! Pierwsze spotkanie Marysi z ojcem po wybudzeniu

Po wypadku mąż Kasi trafi do szpitala! Obrażenia głowy nie będą poważne, ale w 2226 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że ma złamaną nogę i przez kilka tygodni będzie ją miał unieruchomioną w gipsie. Kasia poświęci swoją pracę, żeby zająć się ukochanym po wypadku...

Barwy szczęścia, odc. 2225. Kasia (Katarzyna Glinka)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odc. 2225. Kasia (Katarzyna Glinka)
	Barwy szczęścia odc. 2225. Łukasz (Michał Rolnicki), Ksawery (Bartosz Gruchot)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2225. Łukasz (Michał Rolnicki), Ksawery (Bartosz Gruchot)
Barwy szczęścia odc. 2225. Ksawery (Bartosz Gruchot)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2225. Ksawery (Bartosz Gruchot)
Najnowsze