Barwy szczęścia, odcinek 2203: Brutalny atak na Agatę! Wyleci z pracy z hukiem, a żądna zemsty Emilia dopadnie ją w toalecie

2020-02-25 21:09 Ag
Barwy szczęścia, odcinek 2203: Brutalny atak na Agatę! Wyleci z pracy z hukiem, a żądna zemsty Emilia dopadnie ją w toalecie
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2203: Brutalny atak na Agatę! Wyleci z pracy z hukiem, a żądna zemsty Emilia dopadnie ją w toalecie

W 2203 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) będzie pewna, że Durski (Maksymilian Rogacki) tak zmanipulował prezesa Romanowskiego (Maciej Jachowski), że to ona, a nie szef tyran wyleci z pracy z hukiem. Niespodziewanie Romanowski wezwie Agatę na spotkanie, żeby przekazać jej, że przechodzi do innego działu, a Durski i jego zespół zostali wyrzuceni z "Fit -Zdrowia". Na tym jednak nie koniec kłopotów Agaty, bo w 2203 odcinku "Barw szczęścia" zaatakuje ją Emilia (Ewelina Bator), która będzie chciała się zemścić za stratę pracy!

"Barwy szczęścia" odcinek 2203 - środa, 26.02.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Czy Agata z "Barw szczęścia" przetrwa w korporacji po tym jak doniosła na Durskiego i jego zespół? Dręczona przez szefa tyrana postanowiła ujawnić przekręty w dziale i walczyć o swoją posadę w "Fit -Zdrowiu"! W 2203 odcinku "Barw szczęścia" prezes Romanowski doceni jej odwagę i przeniesie ją do innego działu, w którym Agata wreszcie będzie mogła się rozwijać.

Patrz też: Powrót Marleny do Barw szczęścia. Przyjaciółka Kasi będzie chciała się zabić przez kochanka!

A tam w 2203 odcinku "Barw szczęścia" będzie już na Agatę czekała nowa koleżanka, sympatyczna Mika (Ewa Mosakowska), przestronny pokój pełen roślin i życzliwi współpracownicy, którzy nie zabronią Pyrce korzystać z firmowego ekspresu do kawy!

Podczas kolejnego spotkania z prezesem w 2203 odcinku "Barw szczęścia" Romanowski kolejny raz doceni Agatę za to, że nie bała się powiedzieć prawdy o szwindlach w dziale Durskiego. Od niej dowie się jak Durski terroryzował pracowników, tłamsił ich i wprowadzał rygor w pracy. Za mobbing wyleci jednak z korporacji z hukiem.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2205: Malwina odkryje, że ciąża Wandy to oszustwo! Żona Adama się przyzna?

Jednak Agatę w 2203 odcinku "Barw szczęścia" czeka jeszcze ostra konfrontacja z Emilią. "Prawa ręka" Durskiego zaatakuje Agatę w damskiej toalecie. Żądna zemsty, gotowa na wszystko, by odegrać się na Pyrce. - Wywalił nas!
- Słyszałam...
- Straciłam dobrą pracę!
- Przykro mi...
- Kpisz sobie? Zakablowałaś nas do prezesa!
- Powiedziałam po prostu jak się sprawy mają...
- Mam kredyt na mieszkanie...
- I nie masz sumienia! Żeby oszukiwać firmę i gnoić innych ludzi!
- Nie ja cię gnoiłam, tylko Durski...
- A ty mu pomagałaś i Leszek tak samo! - wykrzyczy jej prosto w twarz Agata, która z trudem pokona własny lęk.

W chwili kiedy w 2203 odcinku "Barw szczęścia" Emilia rzuci się na Agatę do łazienki wejdzie Mika. To ona uratuje Pyrkę, a ochrona wyprowadzi nieobliczalną kobietę z firmy.

Barwy szczęścia odc. 2203. Agata (Natalia Zambrzycka), Mika (Ewa Mosakowska), Andrzej Romanowski (Maciej Jachowski)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2203. Agata (Natalia Zambrzycka), Mika (Ewa Mosakowska), Andrzej Romanowski (Maciej Jachowski)
Barwy szczęścia odc. 2203. Agata (Natalia Zambrzycka), Emilia (Ewelina Bator)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2203. Agata (Natalia Zambrzycka), Emilia (Ewelina Bator)
Barwy szczęścia odc. 2203. Agata (Natalia Zambrzycka), Emilia (Ewelina Bator)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2203. Agata (Natalia Zambrzycka), Emilia (Ewelina Bator)
Barwy szczęścia odc. 2203. Agata (Natalia Zambrzycka), Emilia (Ewelina Bator), Mika (Ewa Mosakowska)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2203. Agata (Natalia Zambrzycka), Emilia (Ewelina Bator), Mika (Ewa Mosakowska)
Najnowsze