Barwy szczęścia, odcinek 2195: Pożegnanie Łukasza z Paulinką. Nigdy więcej nie zobaczy córki

2020-02-14 8:11 Ag
Barwy szczęścia, odcinek 2195: Pożegnanie Łukasza z Paulinką. Nigdy więcej nie zobaczy córki
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2195: Pożegnanie Łukasza z Paulinką. Nigdy więcej nie zobaczy córki

Łukasz (Michał Rolnicki) z serialu "Barwy szczęścia" będzie musiał pożegnać się z jedną z najbliższych osób, córką Paulinką (Lena Jastrzębska). W 2195 odcinku "Barw szczęścia" Iza (Agnieszka Warchulska) z Paulinką ostatni raz odwiedzą Łukasza. Na wyraźne zaproszenie Kasi (Katarzyna Glinka), która będzie drżała ze strachu na samą myśl, że mąż nigdy jej nie wybaczy, że odcina go od córki. Dlaczego Łukasz nigdy więcej nie zobaczy Paulinki?

"Barwy szczęścia" odcinek 2195 - piątek, 14.02.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Córka Łukasza z "Barw szczęścia" zniknie z jego życia?! Choć Paulinka nie dowie się, że Sadowski jest jej biologicznym tatą, bo Iza na to nie pozwoli, to mimo wszystko zgodzi się, żeby Łukasz zbliżył się do córki. I pożegnał się z nią kiedy Małek podejmie decyzję o przeprowadzce do Krakowa.

Dlaczego akurat teraz? Malarka postanowi zmienić swoje życie i wznowić karierę. Ale Kasia zacznie podejrzewać, że Iza po prostu chce uciec przed Łukaszem jak najdalej. W 2195 odcinku "Barw szczęścia" dopadną ją wyrzuty sumienia, że to przez nią Iza wyjeżdża, a jej mąż straci kontakt z córką. Bo Kasia w pewnym momencie nie będzie mogła znieść, że Łukasz jest tak blisko z matką swojego dziecka.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2198: Bruno dowie się o romansie Bożeny i Stawickiego. Też przyzna się, że ma kochankę?

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fsuperserialepl%2Fvideos%2F1445998098896217%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>

Żeby załagodzić sytuację w 2195 odcinku "Barw szczęścia" Kasia zaprosi Izę i Paulinkę do swojego mieszkania na wspólny obiad. Nie tylko ze względu na męża, ale także na synka Ksawerego (Bartosz Gruchot), który jak podaje "Świat Seriali" będzie chciał się pożegnać z przyjaciółką.

- Ostatni raz widzimy się w takim składzie... - wyzna wyraźnie wzruszony Łukasz, a Ksawcio doda jak bardzo mu będzie brakowało Paulinki. Po pożegnaniu z córką Sadowski w 2195 odcinku "Barw szczęścia" podziękuje Kasi, że specjalnie dla niego zdobyła się na tak niezwykły gest i zapomniała na chwilę o swojej niechęci do Izy.

Sprawdź też: Barwy szczęścia. Artur w szpitalu! Chowański będzie bliski śmierci - WIDEO

Barwy szczęścia, odc. 2195. Paulinka (Lena Jastrzębska), Ksawery (Bartosz Gruchot)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2195. Paulinka (Lena Jastrzębska), Ksawery (Bartosz Gruchot)
Barwy szczęścia, odc. 2195. Iza (Agnieszka Warchulska), Paulinka (Lena Jastrzębska), Ksawery (Bartosz Gruchot)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2195. Iza (Agnieszka Warchulska), Paulinka (Lena Jastrzębska), Ksawery (Bartosz Gruchot)
Barwy szczęścia, odc. 2195. Kasia (Katarzyna Glinka), Łukasz (Michał Rolnicki)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2195. Kasia (Katarzyna Glinka), Łukasz (Michał Rolnicki)
Najnowsze