Barwy szczęścia. Artur w szpitalu! Chowański będzie bliski śmierci - WIDEO

2020-01-10 10:36 sz
Barwy szczęścia. Artur w szpitalu! Chowański będzie bliski śmierci - WIDEO
Autor: Artrama Barwy szczęścia. Artur w szpitalu! Chowański będzie bliski śmierci - WIDEO

W nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" Artur (Jacek Rozenek) trafi do szpitala w stanie krytycznym! Na plan "Barw szczęścia" wrócił Jacek Rozenek, który w wyniku udaru w maju 2019 roku omal nie pożegnał się ze światem. Chociaż jego życiu już nic nie zagraża, to aktor wciąż powinien się oszczędzać. Czy to dlatego wkrótce ekranowy bohater niestety podzieli jego los? Sprawdź, co stanie się z Arturem Chowańskim w serialu "Barwy szczęścia".

"Barwy szczęścia" nowe odcinki - od poniedziałku do piątku, o godz. 20.10 w TVP2

W nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" Artur trafi do szpitala! W ubiegłym roku całą Polską wstrząsnęła wieść o tragicznym stanie zdrowia Jacka Rozenka. Okazało się, że znany i lubiany aktor przeszedł udar. Całe szczęście lekarzom udało się go uratować. Następnie gwiazdor trafił do Gryfic, gdzie przeszedł długą, ale skuteczną rehabilitację.

Czytaj też >>> Barwy szczęścia, odcinek 2170: Piotr nie żyje? Iga będzie pewna, że popełnił samobójstwo - ZWIASTUN

Jacek Rozenek "Barw szczęścia" niedawno wrócił na plan. Pisaliśmy o tym, gdy potwierdził w rozmowie z "Faktem", że jego fikcyjny bohater również dostanie apopleksji.

– Wiem, że w „Barwach szczęścia” piszą dla mnie nowe wątki. Prawdopodobnie będę odwzorowywał na ekranie moje doświadczenie z udarem. Wierzę, że niedługo odzyskam w pełni siły - powiedział.

Jak widać w nagraniach przyjaciół z planu „Barw szczęścia” słowa Jacka Rozenka okazały się prorocze. W nowych odcinkach Chowański wyląduje w ciężkim stanie w szpitalu.

- To jest dzisiaj rola życia! My się z Monisią produkujemy, a Jacuś? Proszę bardzo, odpoczywa! – powiedział w instagramowej relacji Krystian Kukułka, czyli Ernest, syn Artura.
- Dobrze, że nie zasnął – wtórowała mu Monika Dryl.
- Więc Jacuś sobie leży, my zapieprzamy...
- A dnióweczka leci!
- To trzeba się w życiu ustawić! – żartowali aktorzy. Pomimo charakteryzacji Jacek Rozenek na planie serialu "Barwy szczęścia" wygląda na okaz zdrowia i tryska pozytywną energią. Kiedy zobaczymy nowe odcinki z Arturem Chowańskim? Tego na razie nie wiadomo.

Najnowsze