Barwy szczęścia, odcinek 2175: Łukasz chory na raka! Mąż Kasi usłyszy, że umiera!

2020-01-14 13:57 Ag
 Barwy szczęścia, odcinek 2175: Łukasz chory na raka! Straszna diagnoza dla męża Kasi
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2175: Łukasz chory na raka! Straszna diagnoza dla męża Kasi

W 2175 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Łukasz (Michał Rolnicki) dowie się, że ma raka. Choroba nie da żadnych objawów, a mąż Kasi (Katarzyna Glinka) odkryje, że choruje przypadkiem. Sadowski będzie prowadził dziennikarskie śledztwo i zgłosi się do znachora Abaja (Kajetan Wolniewicz), przez którego Iza Małek omal nie zmarła. To właśnie oszust powie Łukaszowi, że jest chory. A później w 2175 odcinku "Barw szczęścia" Sadowski pozna straszną diagnozę lekarza.

"Barwy szczęścia" odcinek 2175 - piątek, 17.01.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Łukasz z "Barw szczęścia" będzie poważnie chory na raka i czeka go dramatyczna walka o życie. O chorobie dowie się przypadkowo, bo rozpocznie dziennikarskie śledztwo w sprawie znachora Abaja.

Ten oszust omal nie wpędził do groby chorej na raka mózgu Izy Małek. Niedługo na "leczenie" do Abaja zgłosi się przyjaciółka Kasi z fundacji, Diana Harnaś (Katarzyna Maria Zielińska). Po tym do czego Izę doprowadziła terapia ziołami u Abaja, Łukasz postanowi zdemaskować naciągacza.

Patrz też: Barwy szczęścia. Hubert w szpitalu. Przejdzie ciężką operację!

Jak w "Barwach szczęścia" Łukasz to zrobi? Udając chorego wybierze się znachora po pomoc. Podczas badania Abaj wykryje u niego chorą prostatę. Początkowo Sadowski nie uwierzy, ale po powrocie do domu zacznie się bać, że naprawdę jest chory.

W 2175 odcinku "Barw szczęścia" zestresowany diagnozą znachora Łukasz spróbuje sam znaleźć u siebie symptomy raka prostaty. Kasia, której mąż powie, że może być chory na raka namówi go, by zapisał się do prawdziwego lekarza. Łukasz szybko otrzyma wyniki badań. I straszną diagnozę, która zmieni całe jego życie!

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2170: Natalia z córką wyjedzie do Niemiec! Odejdzie z serialu na zawsze?

Najnowsze