Barwy szczęścia, odcinek 2173: Oliwka i Kajtek wezmą ślub? Sabina zmusi ich do małżeństwa!

2020-01-15 15:45 jkk
Barwy szczęścia, odcinek 2173: Oliwka i Kajtek wezmą ślub? Sabina zmusi ich do małżeństwa!
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2173: Oliwka i Kajtek wezmą ślub? Sabina zmusi ich do małżeństwa!

W 2173 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) i Kajtek (Jakub Dmochowski) wezmą ślub? Mająca ostatnio duży problem z alkoholem Sabina (Barbara Kurzaj) może ich do tego zmusić... Czy argument finansowy okaże się wystarczająco atrakcyjny, aby młodym ambitnym studentom mamusia układała życie? Ważne wydaje się też czy alkoholiczce Sabinie już w 2173 odcinku serialu "Barwy szczęścia" będzie można zaufać?

"Barwy szczęścia" odcinek 2173 - środa, 15.01.2020, o godz. 20.10 w TVP2

- Naprawdę, dostałeś się na studia? - będzie krzyczała szczęśliwa Sabina w 2173 odcinku serialu "Barwy szczęścia" przez komunikator do swojego syna.

- Nie ma jeszcze wyników z wszystkich uczelni...- Kajtek będzie bardziej wstrzemięźliwy.

Ale ani Oliwka, anie Kajtek nie będą mieli jeszcze w tym momencie 2173 odcinka "Barw szczęścia" pojęcia, jaka bomba czeka na ich za chwilę!

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2173: Przerażające odkrycie Celiny w mieszkaniu niewidomego masażysty Hermana - ZWIASTUN

- A powiedz mi, a jak Oliwka? - zapyta mocno podekscytowana Sabina.

- Sama ci powie... - w tym momencie 2173 odcinka serialu "Barwy szczęścia" Kajtek odda Oliwce apart.

- Rozmawia pani ze studentką kosmetologii - pochwali się Oliwka z szerokim uśmiechem.

- Bardzo dobrze, teraz każdy chce być piękny młody... Będziesz miała klientów od groma! A potem przejmiesz salon teściowej!

Zobacz również: Barwy szczęścia, odcinek 2175: Łukasz chory na raka! Mąż Kasi usłyszy, że umiera!

Na takie słowa matki Kajtek w 2173 odcinku serialu "Barwy szczęścia" szybko zakończy rozmowę pod pretekstem konieczności pilnego udania się na autobus. Jednak czy w głowie młodych nie zostanie ślad, który zaowocuje ślubem? Może para przyjmie taki bezpieczny, stabilny plan... Tylko czy alkoholiczce Sabinie na pewno można już ufać?