Barwy szczęścia, odcinek 2173: Przerażające odkrycie Celiny w mieszkaniu niewidomego masażysty Hermana - ZWIASTUN

2020-01-15 7:15 Ag
Barwy szczęścia, odcinek 2173: Przerażające odkrycie Celiny w mieszkaniu niewidomego masażysty Hermana - ZWIASTUN
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2173: Przerażające odkrycie Celiny w mieszkaniu niewidomego masażysty Hermana - ZWIASTUN

W 2173 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Celina (Orina Krajewska) okrutnym zrządzeniem losu wejdzie do mieszkania niewidomego masażysty Hermana (Maciej Raniszewski), z którym jeszcze niedawno chciała mieć romans. Jej oczom ukaże się wstrząsający widok, który postawi Hermana w zupełnie innym świetle. Z trudem powstrzyma łzy na widok zwijającego się z bólu masażysty, który w 2173 odcinku "Barw szczęścia" będzie zdany tylko na siebie. Ale wstrząs wywoła w niej także samo mieszkanie! Co takiego tam zastanie?

"Barwy szczęścia" odcinek 2173 - środa, 15.01.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Dlaczego Herman z "Barw szczęścia" jest tak skryty i cały czas trzyma Celinę na dystans? Czy tylko dlatego, że onieśmiela go jej bezpośredniość, zwłaszcza po tym jak próbowała zaciągnąć go do łóżka już na pierwszej randce? Nie do końca, a prawda o życiu niewidomego masażysty okaże się zupełnie inna. I wstrząśnie Celiną, która w 2173 odcinku "Barw szczęścia" odkryje gdzie i jak mieszka.

Jak do tego dojdzie? Herman zasłabnie w pracy i będzie zwijał się z bólu po napadzie rwy kulszowej. Mimo ostrego sprzeciwu Celina odwiezie do domu. Zamówi taksówkę i postara się, by Herman dotarł bezpiecznie do swojego mieszkania. A ponieważ w 2173 odcinku "Barw szczęścia" niewidomy mężczyzna będzie miał problemy nawet  z tym, by otworzyć zamek w drzwiach, to Celina zaprowadzi go do środka.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2173: Bożena pozna tajemnicę Stawickiego! Dlaczego ukrywa się w ich hotelu?

Kiedy zapali światło zobaczy mieszkanie Hermana w całej okazałości. A właściwie w 2173 odcinku "Barw szczęścia" przekona się, że przyjaciel z pracy mieszka w tragicznych warunkach. Właściwie bez mebli, w zniszczonym mieszkaniu gdzie wszystko dosłownie się wali. Celina będzie poruszona swoim odkryciem. Zwijający się z bólu Herman położy się tylko na materacu i nawet nie skomentuje ciszy jaka zapanuje wokół.

Domyśli się, że Celina z odrazą spojrzała na mieszkanie i to, co się w nim dzieje. Ale masażysta nie ma nikogo, kto by mu pomógł uporać się z tak prozaicznymi czynnościami jak doprowadzenie mieszkania do ładu.  Jej jednak będzie po prostu żal tak skrzywdzonego przez los mężczyzny.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2173: Sabina porzuci córkę Maję! Nawet Kazik jej nie pomoże

Najnowsze