Barwy szczęścia, odcinek 2161: Iwona w ciąży z ojczymem Markiem. Nie powie rodzinie czyje to dziecko!

2019-12-20 8:24 sz
Barwy szczęścia, odcinek 2161: Iwona w ciąży z ojczymem Markiem. Nie powie rodzinie czyje to dziecko!
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2161: Iwona w ciąży z ojczymem Markiem. Nie powie rodzinie czyje to dziecko!

Skandal w serialu "Barwy szczęścia"! Jedna pijacka noc będzie miała fatalne skutki. W 2161 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że Iwona (Izabela Zwierzyńska) jest w ciąży, a ojcem jej dziecka jest Marek (Marcin Perchuć). Postanowi jednak wychować dziecko sama. Nie powie ojczymowi, że zaszła z nim w ciążę, ale przyzna się rodzinie, że zostanie mamą. Tylko Agata (Natalia Zambrzycka) w 2161 odcinku "Barw szczęścia" pozna prawdę!

"Barwy szczęścia" odcinek 2161 - piątek, 20.12.2019, o godz. 20.10 w TVP2

W poprzednich odcinkach serialu "Barwy szczęścia" Iwona po powrocie z Ukrainy zamieszkała z Markiem. Przez intrygi jego matki ojczym i pasierbica wybrali się na biznesową imprezę, która po wielu drinkach miała swój finał w łóżku Złotego. Przerażona Iwona w "Barwach szczęścia" szybko wyprowadziła się od ojczyma i nie kontaktowała się z rodziną. 

Agata zaczęła coś podejrzewać, jednak nikt nie spodziewa się, że lekarka jest w ciąży! Kto inny, jak nie Marek będzie ojcem jej dziecka? Przecież tylko z nim Iwona poszła do łóżka. Czytaj dalej pod zdjęciem. 

SPRAWDŹ TEŻ >>> Barwy szczęścia, odcinek 2147: Kniewski puści Klarę i Huberta z torbami! Zażąda fortuny za scenariusz reality show

Barwy szczęścia, odc. 2098. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Marek (Marcin Perchuć)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2098. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Marek (Marcin Perchuć)

Według doniesień "Świata Seriali" Iwona w 2161 odcinku nareszcie postanowi spotkać się z bliskimi. Bez zapowiedzi zjawi się w domu rodzinnym, co bardzo ucieszy rodzeństwo. Pomimo radości Agata i Hubert (Marek Molak) spróbują dowiedzieć się, co działo się z nią przez ten czas i dlaczego tak naprawdę wyprowadziła się od Marka. 

- Miło, że w końcu znalazłaś czas... Dlaczego prawie się nie odzywasz? - zacznie dociekać Agata w 2161 odcinku "Barw szczęścia". Iwona wyjaśni jej, że miała dużo na głowie, ale teraz postanowiła zwolnić tempo, bo... ich rodzina się powiększy! Klara (Olga Jankowska) będzie zachwycona. 

W 2161 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Iwona tylko Agacie powie prawdę o ojcu dziecka. Jak powie, nie planowała ciąży, ale chce sama wychować najmłodszego Pyrkę. Zdradzi też, ze tatuś o niczym nie wie... i tak zostanie. Czy Marek i tak domyśli się prawdy? Przekonamy się już wkrótce. 

Barwy szczęścia, odcinek 2161: Agata (Natalia Zambrzycka), Iwona (Izabela Zwierzyńska)
Autor: Artrama
Barwy szczęścia, odcinek 2161: Agata (Natalia Zambrzycka), Iwona (Izabela Zwierzyńska), Klara (Olga Jankowska)
Autor: Artrama
Najnowsze