Barwy szczęścia, odcinek 2147: Tadeusz zabił robotnika gwałciciela? Kelnerka Renata zacznie bać się policji

2019-12-02 19:47 Ag
Barwy szczęścia, odcinek 2147: Tadeusz zabił robotnika, który chciał zgwałcić Renatę? Kelnerka nie zgłosi się na policję
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2147: Tadeusz zabił robotnika, który chciał zgwałcić Renatę? Kelnerka nie zgłosi się na policję

W 2147 odcinku serialu "Barwy szczęścia" nastąpi dramatyczny ciąg dalszy wydarzeń w "Feel Good" po próbie gwałtu na Renacie (Anna Mrozowska). W obronie kelnerki bohatersko stanął Tadeusz (Jakub Mróz), który uderzył robotnika Krystiana (Tomasz Skrzypniak) aż gwałciciel padł nieprzytomny na chodnik. Dopiero po chwili w 2147 odcinku "Barw szczęścia" okaże się czy Tadeusz zabił budowlańca, który chciał zgwałcić Renatę. Zarówno były ksiądz jak kelnerka będą śmiertelnie przerażeni tym co się stało.

"Barwy szczęścia" odcinek 2147 - poniedziałek, 2.12.2019, o godz. 20.10 w TVP2

W 2147 odcinku "Barw szczęścia" Renata z trudem dojdzie do siebie po bestialskim ataku robotnika, który rzucił się na nią, rozerwał bluzkę i chciał zgwałcić. Gdyby nie szybka bohaterska interwencja Tadeusza, bydlak skrzywdziłby kelnerkę z "Feel Good". Były ksiądz mocno chwycił Krystiana, wymierzył cios w twarz, a potem odepchnął tak mocno, że drań upadł na chodnik i rozbił sobie głowę.

To Renata zauważy krew, która sączy się z głowy nieprzytomnego budowlańca. - Boże co ty zrobiłeś? - zapyta z przerażeniem przyjaciela w 2147 odcinku "Barw szczęścia". Równie przestraszony Tadeusz podbiegnie do rannego, żeby mu pomóc. Od razu wezwie też karetkę, żeby Krystian nie zmarł na ich oczach!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2158: Gwałciciel zacznie prześladować i oczerniać Kasię! Wywinie się od kary

	Barwy szczęścia odc. 2147. Tadeusz (Jakub Mróz), Renata (Anna Mrozowska), Radek (Filip Kosior), Rysiek Gawron (Sebastian Stankiewicz), Żabcia (Hanna Klepacka)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2147. Tadeusz (Jakub Mróz), Renata (Anna Mrozowska), Radek (Filip Kosior), Rysiek Gawron (Sebastian Stankiewicz), Żabcia (Hanna Klepacka)
Barwy szczęścia odc. 2147. Tadeusz (Jakub Mróz), Renata (Anna Mrozowska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2147. Tadeusz (Jakub Mróz), Renata (Anna Mrozowska)

Jednak nim w 2147 odcinku "Barw szczęścia" przyjedzie karetka, gwałciciel obudzi się i ucieknie.  Świadomy tego, że kelnerka zgłosi próbę gwałtu na policję i trafi za kratki.

Tymczasem Tadeusz w 2147 odcinku "Barw szczęścia" otoczy opieką roztrzęsioną Renatę, którą zacznie namawiać, by poszła na policję i oskarżyła budowlańca o seksualną napaść. - To była próba gwałtu... - wyjaśni przyjaciółce. Jednak kobieta, która kilka miesięcy temu dopiero wyszła z więzienia nie zgodzi się na to. - Nie chcę mieć nic wspólnego z policją - powie przestraszona.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2159: Hejt na Oliwkę. Justin zrobi z niej prostytutkę w reality show

Na wieść o napadzie na Renatę wściekły Rysiek Gawron (Sebastian Stankiewicz) będzie chciał zwolnić pracownika. Krystian nie zjawi się jednak na budowie. A koledzy wyjaśnią, że dosłownie zapadł się pod ziemię i nie ma z nim żadnego kontaktu.