Barwy szczęścia, odcinek 2133: Dramat Paulinki. Padnie ofiarą hejtu przez chorobę Izy

2019-11-09 7:18 jkk
Barwy szczęśćia, odc. 2133: Paulinka (Lena Jastrzębska), Bożena (Marieta Żukowska)
Autor: Artrama

W 2133 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Paulinkę (Lena Jastrzębska) dotknie wielka krzywda! Jej piękny występ, zadedykowany chorej mamie stanie się obiektem zawiści i hejtu! Dlaczego? Źródłem pomówień wobec dziecka będzie mama (Aleksandra Mikołajczyk) głównej konkurentki Paulinki, Bernadetty (Helena Zawistowska), która niestety w talent show przegrała... Czy dziecko powinno odpowiadać za frustracje dorosłych? Przekonajmy się w 2133 odcinku serialu "Barwy szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2133 - wtorek, 12.11.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Po wygranej w talent show Paulinkę również w 2133. odcinku serialu "Barwy szczęścia" czeka wiele przyjemnych gestów i radości ze strony rodziny i przyjaciół. Nie wszystkim jednak sukces 6-letki się spodoba...

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2146 - Kelnerka Marzena zgwałcona, były ksiądz Tadeusz za kratkami!

- To ja powinnam wygrać - powie do matki naburmuszona Bernadetta, główna konkurentka Paulinki w show.

- Jeszcze nie wszystko stracone! - odpowie jej mama i natychmiast chwyci za telefon. Chwilę później będziemy ją oglądać w internetowym wywiadzie - Moja córka została skrzywdzona! Nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości!

 W 2133. odcinku serialu "Barwy szczęścia" zazdrosna matka Bernadetty będzie oskarżać organizatorów show o to, że Paulinka wygrała wyłącznie ze względu na chorobę mamy!

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2137 - Paweł zabije człowieka!

Hejt roznosi się bardzo szybko, jak każdy wirus - i o tym przekonamy się w 2133. odcinku serialu "Barwy szczęścia". Paulinka tylko dotrze do przedszkola dowie się rówieśników, że... jest oszustką! 6-latka dostanie ataku histerii i z tego powodu, Bożena i Bruno zostaną wezwani aby natychmiast zabrać ją do domu!

- Koleżanki powiedziały, że jestem oszustką - poskarży się rozżalona Paulinka Bożenie.

W związku z tymi wydarzeniami  2133. odcinku serialu "Barwy szczęścia" załamana Paulinka nie będzie chciała nawet słyszeć o przygotowaniach kolejnego etapu talent show. Jednak znajdzie się osoba, która sprawi, że Paulinka jednak postanowi udowodnić wszystkim swoją prawdziwą wartość! Czy hejt wobec dziecka ustanie i matka Bernadetty odpuści? Przekonamy się od 2133 odcinka serialu "Barwy szczęścia".

Najnowsze