Barwy szczęścia, odcinek 2126: Sebastian po odwołaniu ślubu z Dominiką złoży Natalii szokującą ofertę

2019-10-12 10:34 Ag
Barwy szczęścia, odc. 2036. Sebastian (Kacper Krupski), Natalia (Maria Dejmek)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odc. 2036. Sebastian (Kacper Krupski), Natalia (Maria Dejmek)

Nie będzie ślubu w serialu "Barwy szczęścia"! Sebastian (Kacper Krupski) nie ożeni się z Dominiką (Karolina Chapko). W dniu ślubu narzeczona Kowalskiego ucieknie z urzędu. Rozstaną się jednak w zgodzie, bo Dominika wszystko mu wyjaśni. Co w 2126 odcinku "Barw szczęścia" zrobi porzucony Sebastian. Poleci do razu do Natalii (Maria Dejmek), żeby pocieszała go po odwołanym ślubie. Złoży jej też szokującą propozycję!

"Barwy szczęścia" odcinek 2126 - czwartek, 31.10.2019, o godz. 20.10 w  TVP2

Ślub Sebastiana i Dominiki w "Barwach szczęścia" skończy się spektakularną ucieczką panny młodej. Wystrojona w suknię ślubną była prostytutka nie wytrzyma napięcia kiedy przed urzędem pojawią się jej klienci - pijany Damian Wójcik (Michał Lesień) i Klemens (Sebastian Perdek) w towarzystwie Natalii.

Wstrząśnięty zachowaniem Dominiki Sebastian popędzi za nią. I w końcu ukochana zdobędzie się na odwagę - wyjawi mu, że prowadzi podwójne życie, że sprząta i przy okazji robi striptiz!  Dla Kowalskiego to będzie cios prosto w serce - nie wybaczy Dominice, ale rozstaną się w zgodzie.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2127: Zniknięcie Julity. Porzuci Józka i małą córeczkę Julkę

Życiowe plany Sebastiana legną w gruzach - nie będzie ślubu i szczęśliwego małżeństwa, ale jakoś porzucony narzeczony nie będzie zbyt długo cierpiał. Już w 2126 odcinku "Barw szczęścia" Sebastian odwiedzi Natalię, swoją była szwagierkę, a obecnie najlepszą przyjaciółkę.

Nie przegap: Maria Dejmek w ciąży odchodzi z Barw szczęścia. Co się stanie z Natalią? - ZDJĘCIA

Niespodziewanie zaproponuje Natalii, by byli razem, by stworzyli związek i rodzinę dla jej córeczki Lei (Lena Sobota). Zwoleńska nie będzie mogła uwierzyć własnym uszom. Przecież Sebastian był mężem jej siostry Magdy (Honorata Witańska) i dopiero co kochał do szaleństwa inną kobietę.

Zobacz także: Dwie aktorki z Barw szczęścia w ciąży! Obie córki Małgorzaty zostaną matkami. Nie tylko Maria Dejmek spodziewa się dziecka

W 2126 odcinku "Barw szczęścia" Natalia odrzuci propozycję Sebastiana. Przeżyje jeszcze większy szok kiedy Klemens opowie jej, że zatrudniał była narzeczoną Kowalskiego do sprzątania w negliżu. Wpadnie na pomysł jak dać obydwu mężczyzną nauczkę za to jak potraktowali Dominikę.

Jak kusić mężczyznę. Sprawdź!