Barwy szczęścia, odcinek 2124: Łukasz będzie walczył z Bożeną o Paulinkę! Odbierze jej córkę wbrew woli Izy

2019-10-13 12:30 jkk
Barwy szczęścia, odc. 2106. Bożena (Marieta Żukowska), Paulinka (Lena Jastrzębska), Łukasz (Michał Rolnicki)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2106. Bożena (Marieta Żukowska), Paulinka (Lena Jastrzębska), Łukasz (Michał Rolnicki)

Co w serialu "Barwy szczęścia" stanie się z Paulinką (Lena Jastrzębska) po śmierci jej matki, Izy Małek (Agnieszka Warchulska)? Łukasz (Michał Rolnicki) w 2124 odcinku "Barw szczęścia" zupełnie oszaleje na punkcie swojej córki. Postanowi, że przejmie opiekę nad dzieckiem wbrew wszystkim i wszystkiemu, w tym woli Izy. Jak w 2124 odcinku "Barw szczęścia" zareagują Bożena (Marieta Żukowska) i Bruno (Lesław Żurek), którzy już przygotowali się na adopcję dziewczynki? Rozpocznie się dramatyczna wojna o Paulinkę!

"Barwy szczęścia" odcinek 2124 - wtorek, 29.10.2019, o godz. 20.10 w TVP2

W 2124 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Łukasz podejmie decyzję, że to on zajmie się Paulinką. Ciężka choroba Izy to wielki stres dla dziewczynki - jak wytrzyma wojnę dorosłych o jej dobro?

Żona Łukasza, Kasia (Katarzyna Glinka) nie będzie umiała w 2124 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zrozumieć drastycznych postanowień męża. I choć, do tej pory towarzyszyła mu we wszystkich poczynaniach, uparta postawa męża w sprawie opieki nad biologiczna córeczką, to będzie dla niej za dużo. Czy rodzina i przyjaciele przestaną się dla Łukasza zupełnie liczyć?

Czytaj też: "Barwy szczęścia", odcinek 2127 - Julita porzuci Józka i małe dziecko!

Również Bożena i Bruno w 2124 odcinku serialu "Barwy szczęścia", będą bardzo zmartwieni aktywnością Łukasza. To oni włożyli mnóstwo serca, energii i czasu w opiekę nad Pauilinką w najbardziej dramatycznych momentach jej życia. Opiekowali się małą kiedy umierająca z bólu mama nie była w stanie nawet z nią porozmawiać.... W efekcie Bożena i Bruno przywiązali się do dziewczynki i teraz będą bali się, że Sadowski im ją odbierze!

W 2124 odcinku serialu "Barwy szczęścia" będziemy świadkami zdarzeń tuż po tym, jak Kasia i Łukasz ucieszą się, na wieść, że operacja Izy się udała. To właśnie za namową żony Sadowski wyzna Bożenie i Brunowi, że powiedział Izie prawdę o swoim ojcostwie. Wówczas Stańscy poproszą go, by nie nic mówił Paulince, że jest jej tatą...Czy Kasia już zacznie żałować, że namówiła męża do szczerych wyznań?

Czytaj także: "Barwy szczęścia", odcinek 2126 - Sebastian pocieszy się w ramionach Natalii?

Tymczasem w 2124 odcinku "Barw szczęścia", wbrew wszelkim planom dorosłych, Paulinka wyraźnie będzie lgnęła do Łukasza. I jak przekonamy się, będzie to działanie skuteczne!

Jak potoczą się dramatyczne losy Paulinki i coraz trudniejsze relacje między dorosłymi przekonamy się w "Barwach szczęścia" już od 2124 odcinka.