Barwy szczęścia, odcinek 2111: Aldona oszustką! Aleks nie wybaczy matce takiego upokorzenia - ZWIASTUN

2019-10-10 11:26 Ag
Barwy szczęścia, odc. 2111. Aleks (Hubert Wiatrowski), Aldona (Elżbieta Romanowska), Borys (Jakub Wieczorek)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odc. 2111. Aleks (Hubert Wiatrowski), Aldona (Elżbieta Romanowska), Borys (Jakub Wieczorek)

Wojna Aldony (Elżbieta Romanowska) z serialu "Barwy szczęścia" z nauczycielką Aleksa (Hubert Wiatrowski) przybierze nieoczekiwany obrót i popchnie zdesperowaną matkę do oszustwa! W 2111 odcinku "Barw szczęścia" Aldona kupi dla syna wypracowanie z języka polskiego, by udowodnić, że Kujawiak (Karina Seweryn) się na niego uwzięła - nawet nie sprawdzi pracy i postawi mu jedynkę. Przeżyje szok kiedy w 2111 odcinku "Barw szczęścia" wściekły Aleks wróci ze szkoły i powie co się działo na lekcji polskiego.

"Barwy szczęścia" odcinek 2111 - czwartek, 10.101.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Konflikt w serialu "Barwy szczęścia" między Aldoną a Dorotą Kujawiak, nauczycielką Aleksa, przybierze na sile i popchnie matkę chłopca do desperackich działań. W 2111 odcinku "Barw szczęścia" kupi wypracowanie z języka polskiego, żeby syn mógł podłożyć "gotowca".

Ale nie przyzna się do oszustwa, spróbuje mu wmówić, że poprosiła pewną studentkę polonistki, by tylko "lekko" poprawiła jego pracę. W 2111 odcinku "Barw szczęścia" Aleks zorientuje się, że wypracowanie nie jest jego. Przeżyje katusze w szkole kiedy Kujawiak zwróci uwagę właśnie na jego wypracowanie. Do tego stopnia, że dopadną go mdłości gdy nauczycielka wywoła go do tablicy.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2112: Iza umrze na oczach Paulinki?! Drastyczne sceny przed przedszkolem

Aldona będzie pewna słuszności swojego działania - oszustwo z wypracowaniem ma jej pomóc wykazać, że wredna Kujawiak uwzięła się na Aleksa, stawia mu złe oceny, bo go po prostu nie lubi. Po powrocie do domu w 2111 odcinku "Barw szczęścia" Aleks urządzi matce awanturę za to co zrobiła.

- Dostałem szóstkę w wypracowania, którego w ogóle nie napisałem! - krzyknie wściekły nastolatek. Aldonie zrzednie mina. Tego się bowiem nie spodziewała. - Ważne, że szóstka, nie...
- Tak! Najważniejsze,że Kujawiak była zachwycona!

Oliwy do ognia w 2111 odcinku "Barw szczęścia" doleje jeszcze Borys (Jakub Wieczorek). - Chyba twoją teorię spiskową diabli wzięli!
- Diabli to mnie zaraz wezmą! Teraz każdy uczeń musi przeczytać to "moje" wypracowanie, bo tak się spodobało Kujawiak!
- No to przecież nie jest aż tak źle...
- Nie tak źle? A co jak trzeba będzie napisać kolejne wypracowanie? Kto mi je wtedy napisze? Co znowu wynajmiesz jakąś studentkę?
- Aleks, spokojnie! Nie musisz tak krzyczeć...
- Bo co mi zrobisz?!

Nie dość, że w 2111 odcinku "Barw szczęścia" Aldona narazi się na pogardę własnego dziecka, to jeszcze będzie się musiała przyznać do oszustwa. I to także przed Kujawiak!

Nie przegap: Barwy szczęścia. Klara uwolniona z więzienia! Kniewski nie da jej żyć

Najnowsze