Barwy szczęścia, odcinek 2097: Bożena i Bruno rodzicami Paulinki. Iza będzie miała wypadek - ZWIASTUN

2019-09-16 17:32 Ag
Barwy szczęścia odc. 2097. Paulinka (Lena Jastrzębska), Bożena (Marieta Żukowska), Łukasz (Michał Rolnicki), Bruno (Lesław Żurek)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2097. Paulinka (Lena Jastrzębska), Bożena (Marieta Żukowska), Łukasz (Michał Rolnicki), Bruno (Lesław Żurek)

Wypadek Izy (Agnieszka Warchulska) w serialu "Barwy szczęścia" uświadomi samotnej matce, że jeśli coś jej się stanie, Paulinka (Lena Jastrzębska) zostanie zupełnie sama. W 2097 odcinku "Barw szczęścia" Iza Małek trafi do szpitala. W akcie desperacji zadzwoni do Bożeny (Marieta Żukowska), by zajęła się jej córką. Bożena i Bruno (Lesław Żurek) doskonale sprawdzą się w roli rodziców 6-latki. W opiece nad córką Izy pomoże im jednak Łukasz (Michał Rolnicki), prawdziwy ojciec dziewczynki. Zobaczcie zwiastun "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2097 - piątek, 20.09.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Okropne zrządzenie losu w serialu "Barwy szczęścia" sprawi, że Paulinka będzie córką Bożeny i Bruna. Tylko przez chwilę, choć Stańscy bardzo by chcieli mieć podobną córeczkę i rozważają nawet adopcję dziecka (CZYTAJ WIĘCEJ >>>). W 2097 odcinku "Barw szczęścia" jeden telefon Izy do Bożeny poruszy wszystkich znajomych malarki. Małek zadzwoni, by prosić przyjaciółkę o opiekę nad Paulinką. Świadkiem ich rozmowy będzie Łukasz, którego serce będzie się aż wyrywało do biologicznej córki.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2113: Dramatyczne wyznanie Izy na łożu śmierci. Odda córkę Bożenie

Bożena i Bruno odbiorą 6-latkę z przedszkola i w 2097 odcinku "Barw szczęścia" przyprowadzą do hotelu, gdzie dziewczynka spotka się z Sadowskim. Oczywiście nie wiedząc, że jest jej ojcem. Rezolutna Paulinka, która zna Łukasza jako ojca Ksawerego (Bartosz Gruchot), przyjaciela z zajęć muzycznych w hotelu Stańskich.
- Czy pan wie kiedy moja mama po mnie przyjdzie? Pani Bożena i pan Bruno nie wiedzą... - zapyta 6-latka, pewna że mężczyzna jej nie okłamie.
- Ja też niestety nie wiem... Nie martw, mama na pewno przyjedzie najszybciej jak się da! Trzymaj się Paulinko ciepło, w miłym towarzystwie czas ci szybciutko zleci...
- A czy pan może poczekać ze mną? Mama niedługo przyjdzie, sam pan powiedział...

Przeczytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2116: Łukasz przyzna się umierającej Izie, że jest ojcem Paulinki

Łukasz nie odmówi własnemu dziecku. W 2097 odcinku "Barw szczęścia" będzie się powstrzymywał, by nie powiedzieć Paulince prawdy o sobie. Zwłaszcza gdy dziewczynka wspomni, że nie zna prawdziwego taty. Między 6-letnią córką Izy Małek a Sadowskim narodzi się jednak szczególna więź.

Najnowsze