Barwy szczęścia, odcinek 2113: Dramatyczne wyznanie Izy na łożu śmierci. Odda córkę Bożenie

2019-09-16 20:57 sz
Barwy szczęścia odc. 2093. Paulinka (Lena Jastrzębska), Bożena (Marieta Żukowska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2093. Paulinka (Lena Jastrzębska), Bożena (Marieta Żukowska)

W 2113 odcinku "Barw szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska) zostanie matką?! Śmiertelnie chora Iza (Agnieszka Warchulska) powierzy przyjaciółce opiekę nad Paulinką (Lena Jastrzębska) - nie na chwilę, lecz na zawsze. Guz w mózgu bohaterki "Barw szczęścia" zniszczy ją w ekspresowym tempie, bo zaniedba leczenie. Czy Bożena w 2113 odcinku zgodzi się zająć córką Izy w razie jej śmierci? Sprawdź, co się wydarzy.

"Barwy szczęścia" odcinek 2113 - poniedziałek, 14.10.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Iza z serialu "Barwy szczęścia" w 2113 odcinku powierzy Bożenie swój największy skarb – Paulinkę! W nadchodzących odcinkach bohaterka dowie się, że cierpi na nowotwór mózgu, a guz rosnący pod jej czaszką to wyrok śmierci!

Zobacz >>> Barwy szczęścia, odcinek 2100: Bożena dowie się o śmiertelnej chorobie! Jej przyjaciółka umrze na raka mózgu

Stańska, gdy tylko dowie się prawdy o chorobie, wyśle przyjaciółkę do polecanego onkologa. Niestety Małek w "Barwach szczęścia" okłamie ją i zamiast do specjalisty pójdzie do znachora, który całkiem ją omami: - Duchy, które w tobie mieszkają nie opuszczą twojego ciała bez walki  - takie i podobne "mądrości" zacznie jej wciskać oszust. 

Przez szarlatana guz Izy w "Barwach szczęścia" urośnie w ekspresowym tempie! Jak donosi "Świat Seriali" w 2113 odcinku artystka trafi do szpitala w stanie krytycznym. Potrzebna będzie natychmiastowa operacja na otwartym mózgu. Pomimo kłamstwa Stańska nie zostawi Izy i odwiedzi ją w szpitalu.

Zobacz >>> Bożena i Bruno adoptują dziecko! Paulinka oczaruje Stańskich - ZWIASTUN

- Jeśli umrę, chcę, żeby Paulinka trafiła do was. Adoptujcie ją!- zacznie błagać umierająca matka. Czy Bożena i Bruno (Lesław Żurek) zgodzą się spełnić prośbę przyjaciółki? Pomimo usilnych starań sami nie mogą mieć dzieci, więc w razie tragedii z pewnością daliby dziewczynce całą miłość i wszystko, co najlepsze... jednak Łukasz (Michał Rolnicki) słysząc o planach Stańskich wyzna konającej Małek, że to on jest biologicznym ojcem dziewczynki! Jak potoczy się ten wątek w „Barwach szczęścia”? Przekonamy się już wkrótce.

Barwy szczęścia odc. 2093. Paulinka (Lena Jastrzębska), Iza Małek (Agnieszka Warchulska), Bożena (Marieta Żukowska), Bruno (Lesław Żurek)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2093. Paulinka (Lena Jastrzębska), Iza Małek (Agnieszka Warchulska), Bożena (Marieta Żukowska), Bruno (Lesław Żurek)
Najnowsze