Barwy szczęścia, odcinek 2092: Sebastian zacznie się brzydzić Dominiki! Była prostytutka zdradzi go z dawnym klientem

2019-09-12 15:30 sz
Barwy szczęścia, odc. 2092. Dominika (Karolina Chapko), Sebastian (Kacper Krupski)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odc. 2092. Dominika (Karolina Chapko), Sebastian (Kacper Krupski)

W 2092 odcinku Dominika (Karolina Chapko) w "Barwach szczęścia" zdradzi Sebastiana (Kacper Krupski) z jego największym wrogiem! Pomiędzy zakochanymi zupełnie przestanie się układać, a Damian (Michał Lesień) zadba o to, by było jeszcze gorzej. Po kolejnej kłótni kochanków Dominika w 2092 odcinku spotka się z dawnym klientem, a on ją pocałuje! Co jeszcze wydarzy się w serialu "Barwy szczęścia"? Czy Sebastian dowie się o zdradzie? Sprawdź, co się wydarzy.

"Barwy szczęścia" odcinek 2092 - piątek, 13.09.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Sebastian w serialu "Barwy szczęścia" zaczął mieć ogromny problem z zaakceptowaniem przeszłości Dominiki. Wszystko przez to, że dowiedział się o Damianie, który był jej klientem! Kowalski z całego serca nienawidzi ojca Luizy (Julia Zielińska) i Mirka (Oliwier Kozłowski) właśnie przez to, co zrobił dzieciom. Sebastian wytknął partnerce, że spała z menelem za pieniądze!

TEGO w serialu "Barwy szczęścia" nie możesz przegapić >>> Dominika znów rozbierze się dla pieniędzy. Wykorzysta Sebastiana

W 2092 odcinku Dominika o poranku spróbuje zainicjować coś więcej, jednak partner ją powstrzyma i szybko wyskoczy z łóżka.
- Uciekasz przede mną.
- Błagam cię, nie rób scen.
- Oboje wiemy, że nie chodzi o pracę, tylko o Damiana. (...) Porozmawiaj ze mną, popatrz na mnie, bez obrzydzenia... jeśli to w ogóle możliwe!

Przeczytaj też >>> Barwy szczęścia po wakacjach 2019. Mroczna przeszłość Dominiki. Kochanka Sebastiana zginie jeśli nie spłaci długów - WIDEO

Po porannej kłótni w serialu "Barwy szczęścia" była prostytutka wbrew wszelkiej logice znowu spotka się z dawnym klientem. Usiądą na ławce... wtuleni w siebie! 
- Nie jestem niczyją ofiarą! - wybuchnie dziewczyna podczas rozmowy o Sebastianie.
- Oczywiście, że nie! Jesteś świetną dziewczyną, która zasługuje na szczęście, na szacunek... Tylko musisz o to zawalczyć - powie Damian i pocałuje ją! Ta zdrada i naiwność Dominiki w 2092 odcinku może ją wiele kosztować. 

Barwy szczęścia, odc. 2092. Dominika (Karolina Chapko), Sebastian (Kacper Krupski)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odc. 2092. Dominika (Karolina Chapko), Sebastian (Kacper Krupski)
Barwy szczęścia, odc. 2092. Dominika (Karolina Chapko), Damian (Michał Lesień)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2092. Dominika (Karolina Chapko), Damian (Michał Lesień)
Najnowsze