Barwy szczęścia, odcinek 2092: Bezpłodny Bruno podda się bolesnemu zabiegowi, żeby mieć dziecko?

2019-09-12 20:14 sz
Barwy szczęścia odc. 2092. Bożena (Marieta Żukowska), Bruno (Lesław Żurek)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2092. Bożena (Marieta Żukowska), Bruno (Lesław Żurek)

Bruno (Lesław Żurek) w 2092 odcinku "Barw szczęścia" razem z Bożeną (Marieta Żukowska) odwiedzą klinikę leczenia niepłodności. Podczas rozmowy z dyrektorką Albiną Węgrzyk (Hanna Konarowska) wyjdzie na jaw, że walka o dziecko będzie ciężka... i bolesna! Czy pomimo to Bruno w "Barwach szczęścia" zdecyduje się na zabieg? Sprawdź, co wydarzy się w 2092 odcinku "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2092 - piątek, 13.09.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Bożena w serialu "Barwy szczęścia" zajdzie w ciążę? Stańska wbrew wcześniejszym zapewnieniom postanowi zawalczyć o dziecko, zanim zupełnie się podda. W 2092 odcinku zaproponuje Brunonowi wizytę w klinice leczenia niepłodności, dokładnie tej samej, z której skorzystali Kasia (Katarzyna Glinka) i Łukasz (Michał Rolnicki).

Co jeszcze wydarzy się w "Barwach szczęścia"? >>> Bożena w ciąży? Zdecyduje się na zabieg in vitro w Białymstoku? To nie Bruno będzie ojcem!

Na miejscu spotkają się z Albiną, która w 2092 odcinku "Barw szczęścia" uważnie wysłucha potrzebującej pary. Zacznie zastanawiać się nad rozwiązaniami. Zaproponuje... biopsję i kolejne badania. Bruno domyśli się, że to oznacza, że nie mają zbyt wielu szans na potomka. To jednak nie wszystko.

Przeczytaj też >>> Bożena namówi Bruna na dziecko. Znajdą dawcę spermy? - ZWIASTUN

- Czy ta biopsja w ogóle jest bezpieczna dla męża? - spyta Bożena w "Barwach szczęścia", a Węgrzyk nie będzie ukrywać, że to wyjątkowo bolesna "inwestycja".
- Tak, ale przyznaję, nie jest to przyjemny zabieg i większość mężczyzn źle go znosi.

Mąż Bożeny zblednie, gdy usłyszy o szczegółach. Czy Bruno w 2092 odcinku poświęci się tak dla ukochanej? Czy Stańscy zdecydują się na długie i drogie leczenie lub zabieg in vitro? 

Barwy szczęścia, odc. 2092. Bruno (Lesław Żurek)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odc. 2092. Łukasz (Michał Rolnicki), Bruno (Lesław Żurek)