Barwy szczęścia po wakacjach 2019. Bożena w ciąży? Zdecyduje się na zabieg in vitro w Białymstoku? To nie Bruno będzie ojcem!

2019-07-24 13:19 Ag
Barwy szczęścia, odc. 2051. Bruno (Lesław Żurek), Bożena (Marieta Żukowska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2051. Bruno (Lesław Żurek), Bożena (Marieta Żukowska)

Bożena (Marieta Żukowska) z serialu "Barwy szczęścia" zajdzie w ciążę, ale to nie Bruno (Lesław Żurek) będzie ojcem dziecka?! Niedawno Stański dowiedział się, że jest bezpłodny i nigdy nie zostanie ojcem. Choć żona zapewniła go, że wcale nie marzy o dziecku, to w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach 2019 to się zmieni. Bożena wpadnie na pomysł, by poddali się zabiegowi in vitro w klinice leczenia niepłodności. Kogo wybierze na ojca dziecka?

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019 nowe odcinki od poniedziałku, 2.09.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Bożena i Bruno z "Barw szczęścia" będą mieli dziecko? W chwili gdy poznali straszną diagnozę lekarza, który uprzedził ich, że Stański jest bezpłodny, postanowili zrezygnować z marzeń o powiększeniu rodziny.

Okłamali nawet własnych rodziców, Amelię (Stanisława Celińska) i Tomasza (Kazimierz Mazur), że wcale nie chcą dziecka, bo nie czują instynktu. Ich decyzja wywołała gwałtowną reakcję Wiśniewskich, którzy oskarżyli Stańskich o egoizm!

Przeczytaj koniecznie: Barwy szczęścia po wakacjach 2019. Oliwka w podły sposób rzuci Kajtka. Pójdzie o seks?

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach 2019 Bożena zmieni jednak zdanie w sprawie dziecka. Wpłynie na to znajomość z malarką Izą Małek (Agnieszka Warchulska), która skorzystała z banku spermy w klinice leczenia niepłodności w Białymstoku, dzięki temu zaszła w ciążę i urodziła córkę Paulinkę (Lena Jastrzębska).

Pełna nadziei Bożena w 2089 odcinku "Barw szczęścia" zaproponuje mężowi, by odwiedzili klinikę, w której przed laty swoje nasienie zostawił także ich przyjaciel, mąż Kasi (Katarzyna Glinka), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki). Wyjaśni, że to może być dla nich szansa na dziecko.

Sprawdź też: Barwy szczęścia po wakacjach 2019. Dramatyczne sceny w hotelu Bożeny i Bruna! To miejsce będzie przeklęte?

Początkowo Bruno się nie zgodzi. - Nie chcę, żebyśmy znowu żyli nadzieją. Płonną nadzieją... - odpowie Stańskich. Jednak słysząc błagania Bożeny zmieni zdanie. - Dobrze, co nam szkodzi. Spróbujmy...

Czy w nowym sezonie "Barw szczęścia" Bożena zajdzie w ciążę dzięki zabiegowi in vitro i razem z mężem wybierze dawcę nasienia, który będzie ojcem ich dziecka? To się okaże dopiero w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" jesienią 2019.

Najnowsze