Barwy szczęścia, odcinek 1983: Brutalna prawda o Celinie wyjdzie na jaw! Była ofiarą jak Bożena - ZWIASTUN

2019-01-17 22:00 emagu
Barwy szczęścia, odcinek 1983, Celina (Orina Krajewska), Regina (Kamila Kamińska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 1983, Celina (Orina Krajewska), Regina (Kamila Kamińska)

Poznajcie tajemnicę Celiny (Orina Krajewska) z "Barw szczęścia". W 1983 odcinku wspólniczka Bilskiego (Maurycy Łyczko) i Kowaluka (Modest Ruciński) wpadnie na Bożenę (Marieta Żukowska) w klubie Reginy (Kamila Kamińska). Wiśniewska od razu ostrzeże właścielkę fitness klubu przed kobietą, która zrujnowała jej życie. Dopiero podczas szczerej rozmowy Celiny z nową szefową poznamy brutalną parwdę. Brunetka była pierwszą ofiarą bandziorów, którzy zrobili jej nagie zdjęcia i ją szantażowali!

"Barwy szczęścia" odcinek 1983 - piątek, 18.01.2019, o godz. 20.10 w TVP2

W 1983 odcinku "Barw szczęścia" Bożena pójdzie na fitness, ale na miejscu wpadnie na swoją największą rywalkę. Będzie w szoku, gdy spotka Celinę i od razu ją zaatakuje. Przypominamy, że brunetka działała z Kowalukiem i Bilskim, którzy odurzyli Bożenę i zrobili jej kompromitujące zdjęcia z nagim modelem, a potem wysłali wszystko jej bliskim!

-Nie masz dość? Naprawdę? Szpiegujesz mnie? Dzwonię na policję - Bożena od razu wpadnie w panikę.
-Bożena uspokój się. Zerwałam z tamtym życiem. Nie mam z tymi gnojami nic wspólnego. Pracuję tu, prowadzę zajęcia, nie wiedziałam, że tu przychodzisz?
-Dlaczego nie siedzisz w areszcie?
-Odpowiadam z wolnej stopy - wyzna Celina, a Wiśniewska nie będzie zadowolona działaniem wymiaru sprawiedliwości.
-Właścicielka wie, że masz proces karny?
-Nie pytała, ale proszę nie mów jej nic. Ta praca to jest dla mnie szansą na normalne życie - poprosi brunetka, ale Bożena nie będzie wyrozumiała. Przy pierwszej okazji powie Reginie, jaką krzywdę wyrządziła jej nowa trenera.

Barwy szczęścia odcinek 1983, Bożena (Marieta Żukowska)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odcinek 1983, Bożena (Marieta Żukowska)

Regina przejmie się losem Bożeny i od razu rozmówi się z Celiną. Wparuje na prowadzone przez nią zajęcia i wyprosi z sali, żeby ją zwolnić! Wtedy poznamy przerażającą prawdę na temat trenerki.

-Dla takich jak ty w mojej firmie nie ma miejsca. Zabieraj swoje zabawki i to w tej chwili - powie ostro Regina.
-Wszystko ci wytłumaczę. Byłam szantażowana. Mielina mnie haka. Wcześniej to ja byłam ich ofiarą. odurzali mnie na wyjazdach, a potem nagrywali nago, z innymi mężczyznami. Bałam się, że te nagrania trafią do mojego chorego ojca, że on tego nie przeżyje.
-Ojciec Bożeny też mało nie stracił życia - zauważy właścicielka fitness klubu.
-Wiem zrobiłam straszną rzecz i bardzo tego żałuję. Nigdy sobie tego nie wybaczę - powie Celina z wyraźną skruchą. 

Okaże się, że dziewczyna została zwolniona z aresztu, bo funkcjonariusze znaleźli dowody potwierdzające jej wersję wydarzeń.

-Policja znalazła tamte nagrania. Uwierzyli mi, że byłam szantażowana dlatego mogę odpowiadać z wolnej stopy. Myślałam, że jak zatrudnię się u kobiety to będzie normalnie, że skończy się koszmar molestowania - powie Reginie Celina.
-Bardzo ci współczuję.
-Ale? Regina proszę cię, nie zwalniaj mnie - poprosi trenerka. Co wydarzy się dalej? Właścicielka nie będzie miała serca pozbyć się pokrzywdzonej kobiety, a o jej losie z pewnością wkrótce dowie się Bożena. Czy wtedy zrozumie jej motywację? 

Barwy szczęścia, odcinek 1983. Celina (Orina Krajewska), Regina (Kamila Kamińska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 1983. Celina (Orina Krajewska), Regina (Kamila Kamińska)

Najnowsze