Barwy szczęścia, odcinek 1983: Darek przyzna się Władkowi do operacji serca. To będzie koniec ich związku?

2019-01-17 10:02 sz
Barwy szczęścia, odcinek 1983. Darek (Andrzej Niemyt), Władek (Przemysław Stippa)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 1983. Darek (Andrzej Niemyt), Władek (Przemysław Stippa)

W 1983 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Darek (Andrzej Niemyt) przyzna się Władkowi (Przemysław Stippa), że poddał się poważnej operacji! Trener Józka (Patryk Pniewski) przez ostatnie dni okłamywał partnera i zataił przed nim stan zdrowa. Co zrobi Władek w 1983 odcinku "Barw szczęścia"? Czy to koniec ich związku?

"Barwy szczęścia" odcinek 1983 - piątek, 18.01.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Darek w poprzednich odcinkach serialu "Barwy szczęścia" zrozumiał, że nie jest w stanie żyć bez piłki nożnej. Aby wrócić na boisko zdecydował się na operację serca.

Ukrył to jednak przed Władkiem. Nie chciał, żeby ukochany martwił się o jego stan zdrowia - mógłby go powstrzymać przed podjęciem decyzji, która może zwrócić mu dawne życie. Dodatkowo Cieślak był na wakacjach z synem, więc nie chciał psuć mu wyjazdu... Po takim stażu związku tego rodzaju kłamstwa nie są dobrym znakiem!

Dopiero w 1983 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zdecyduje się powiedzieć prawdę.

- Co z Beatą?
- Porozmawiamy o tym później.
- A Józek? - Władek wspomni o Sałatce, którego obecność w szpitalu została odnotowana w internecie przez jednego z fanów piłki nożnej.
- Co Józek?
- Afera, badania…
- Józek… tylko kogoś odwiedzał.
- Kogo?
- Mnie.

Cieślak zazwyczaj jest spokojnym, zrównoważonym mężczyzną, który rzadko wpada w gniew.

- Jestem wściekły! Gdybym był przy tobie, to nie musiałbyś wychodzić na własne żądanie! - krzyknie w 1983 odcinku "Barw szczęścia". Czy zerwie z Janickim? Widzowie przekonają się już niedługo.

Najnowsze