Barwy szczęścia odc. 1907. Bożena (Marieta Żukowska)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 1907. Bożena (Marieta Żukowska)

Barwy szczęścia, odcinek 1907: Bożena bliska śmierci! Umrze po narkotykach? ZDJĘCIA

2018-09-26 19:30

Bożena (Marieta Żukowska) z serialu "Barwy szczęścia" cudem uniknie śmierci! Po tym jak wpadła w pułapkę, którą zastawiła na nią agentka Celina (Orina Krajewska), koleżanka z firmy ochroniarskiej Be Safe, w 1907 odcinku "Barw szczęścia" omal nie umrze. Odurzona narkotykami Bożena odzyska przytomność, ale nie przypomni sobie wydarzeń poprzedniej nocy. A Celina, w porozumieniu z Bilskim (Maurycy Łyczko), dalej będzie realizować swój plan zniszczenia Bożeny. O co w tym wszystkim chodzi?

"Barwy szczęścia" odcinek 1907 - czwartek, 27.09.2018, o godz. 20.10 w TVP2


Pierwszy wyjazd służbowy Bożeny z "Barw szczęścia" o mały włos skończy się tragicznie. Bojowe zadanie w Be Safe – ochrona koncertu heavy metalowego - poszła jej bez większych problemów. Jednak po imprezie Bożena straciła czujność. I będzie o krok od śmierci. Nie zauważy, że koleżanka wsypała do jej drinka narkotyk!
- Co się ze mną dzieje?… Wypiłam tylko dwa kieliszki…

To część planu Celiny, która razem z Bilskim i Kowalukiem (Modest Ruciński) zastawiła na Bożenę pułapkę. W 1907 odcinku "Barw szczęścia" Celina zacznie się dobijać do pokoju nieprzytomnej koleżanki. Świadoma tego, że być może Bożena nie żyje. Odetchnie z ulgą gdy Stańska otworzy oczy.

Bez większych problemów wmówi jej, że za dużo wypiła i dlatego urwał jej się film. A Bożena uwierzy. I do tego podziękuje koleżance, że załatwiła za nią zastępstwo w pracy. Stańska nie będzie podejrzewała, że Celina knuje za jej plecami z Bilskim. W 1907 odcinku "Barw szczęścia" agentka trafi na dywanik do szefa agencji Be Safe.

- Co ci strzeliło do głowy?! To miała być tylko próba! A o mały włos jej nie zabiłaś. Miałaś jej wlać jedną trzecią fiolki!
- Ręka mi drgnęła! Nawet przy pełnej fiolce nie powinna tak zareagować. Widocznie musi być bardzo wrażliwa na narkotyki - wytłumaczy mu Celina.
- Masz szczęście, że nie poszła do lekarza. Jakby jej zrobił badania od razu by wyszło, że coś brała!
- Spokojnie, Bożena myśli, że wczoraj za dużo wypiła - zapewni Bilskiego agentka.

Jednak Bilski zacznie się bać, że ktoś z grupy może wydać Celinę. Ona jednak wyjaśni, że w barze były same i nikt nie widział ile pije Bożena.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze