Barwy szczęścia. Mama zniszczyła Adzie Fijał magię świąt?

2016-12-23 21:09

Ada Fijał, czyli Iga Walawska z serialu "Barwy szczęścia" długo nie nacieszyła się świętami Bożego Narodzenia w dzieciństwie. Przez przypadek mama aktorki z "Barw szczęścia" zniszczyła jej magię świąt - najważniejszy element w życiu każdego dziecka, czyli wiarę w Świętego Mikołaja!

"Barwy szczęścia" nowe odcinki od poniedziałku do piątku, o godz. 20.05 w TVP2

Znana aktorka i piosenkarka Ada Fijał, grająca w serialu "Barwy szczęścia" postać Igi Walawskiej, nie wierzyła w Mikołaja od dziecięcych lat - z powodu nieuważnej mamy, tudzież własnej ciekawości. Mama aktorki pewnego razu zakradła się do jej pokoju, by podłożyć prezent w imieniu Świętego Mikołaja i została przyłapana na gorącym uczynku!

Zobacz: Barwy szczęścia. Iwona odkrywa manipulacje Pawła! Agata jest zagrożona?

- Niestety dość wcześnie przestałam wierzyć w Świętego Mikołaja. Myślałam, że wlatuje przez okno, aż pewnego dnia zobaczyłam mamę, która zakradała się do mojego pokoju z prezentem. Zawsze jednak stawała na wysokości zadania. Jeden z ukochanych upominków, który do dziś wspominam z sentymentem, to piękne czarne lakierki. Tak mi się spodobały, że pierwszego dnia spałam z nimi w łóżku. Byłam zachwycona - mówi Ada Fijał w wywiadzie dla gazety "Świat Seriali". Można z jej wypowiedzi wywnioskować, że pomimo braku wiary w wesołego brodacza, mama Fijał dawała z siebie wszystko, by mała aktorka była zadowolona.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze