Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Kajtek jednak z Oliwką? Na nowych zdjęciach z planu zabrakło Idy - ZDJĘCIA

2024-07-10 13:23

Zdjęcia promocyjne przygotowywane na potrzeby nowych odcinków to dla fanów źródło wskazówek, co się wydarzy między bohaterami w kolejnym sezonie. Czyli w skrócie – kto i z kim? W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach, na zbiorowych fotografiach, które do tej pory zostały opublikowane w mediach społecznościowych, widzimy Kajtka (Jakub Dmochowski) i Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska), ale nie Idę (Joanna Pocica). Czyżby z ich pięknie się zapowiadającego romansu miało nic nie wyjść? Zobacz ZDJĘCIA

W kolejnym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach wątki romansowe będą miały bardzo ważne miejsce. Widzowie kochają swoich bohaterów i chcą dla nich miłości i szczęścia. W ubiegłym sezonie zaczęła kiełkować nowa relacja. Kajtek zaczął nagle zauważać Idę, kosmetyczkę w hotelu Stańskich. Skromna i ambitna dziewczyna zainteresowała go też tym, co wcześniej robiła w życiu. Ida pracowała na statkach wycieczkowych i to stało się dla Kajtka źródłem inspiracji podczas kupowania świątecznych prezentów.

Z romansu Idy i Kajtka nici w nowym sezonie „Barw szczęścia”?

Wrześniowe odcinki „Barw szczęścia” przyniosą, jak zapewnili na Instagramie ich twórcy, „barwne niespodzianki”. Czy brak progresu w relacji Idy i Kajtka będzie jedną z nich? Przecież w minionym sezonie rzeczony prezent Kajtka – bogato ilustrowana książka podróżnicza – okazał się niewypałem, ale jednak sam fakt, że chłopak o niej pomyślał rozczulił ją do tego stopnia, że złożyła na jego policzku gorący całus.

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Kajtek zostanie awansowany na stanowisko managera hotelu w sytuacji gdy Bruno (Lesław Żurek) zostanie aresztowany za napaść na Błażeja Modrzyckiego (Piotr Ligienza). Zorientuje się jednak, że sam sobie nie poradzi i poprosi Justina (Jasper Sołtysiewicz) o pomoc. Kiedy jego były pracownik się pojawi, natknie się na Idę, a ona zwierzy mu się z ciepłych uczuć wobec Kajtka. Skoro obydwoje mają się ku sobie, dlaczego Idy w ogóle nie ma na zdjęciach promocyjnych? Jest za to Oliwka, z którą Kajtek był kiedyś związany. Czy w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach wrócą do siebie? Tego dowiemy się już za dwa miesiące!

Barwy szczęścia. Kolejny sezon pełen niespodzianek! Będzie nowy dom Pyrków?
Listen on Spreaker.
Najnowsze