Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Grała Iwonę, która odeszła od Pyrków, ale Izabela Zwierzyńska nie zwolniła tempa. Oto, co dzieje się z aktorką! - ZDJĘCIA

2023-07-28 19:59

Iwona z "Barw szczęścia" nie występuje w serialu od 2022 r. Izabela Zwierzyńska zrezygnowała z roli Pyrki, więc jej bohaterka została wysłana do USA, gdzie osiadła na dobre. Przypisano jej zdradę i romans i tym sposobem rozpadł się jej związek z Kępskim (Jakub Sokołowski). Nie ma co liczyć na powrót siostry Agaty (Natalia Zambrzycka) i Huberta (Marek Molak) w rodzinne strony. Aktorka rozpoczęła nowe życie w Londynie, gdzie odnotowuje kolejne sukcesy. Sprawdź, co dzieje się u Izabeli Zwierzyńskiej po zakończeniu roli w "Barwach szczęścia".

Iwona nie wróci do serialu "Barwy szczęścia", ale Izabela Zwierzyńska wciąż rozwija karierę

Odejście Iwony Pyrki z "Barw szczęścia" nastąpiło dokładnie w 2615 odcinku serialu, który swoją emisję miał w dniu 14.03.2022. Właśnie wtedy w domu rodzinnym Pyrków została zorganizowana mała impreza, gdzie bliscy mogli pożegnać się z lekarką. Pojawili się oczywiście Agata, Hubert, ale także Marek Złoty (Marcin Perchuć), który zaczął martwić się o kontakt z Wioletką (Aurelia Żarnowiecka) po wyjeździe byłej partnerki. Kobieta wyleciała do Stanów na stypendium medyczne, a we wszystkim towarzyszył jej ukochany Tomasz. Niestety niedługo potem okazało się, że Kępski wrócić do Polski sam, a Iwona dopuściła się zdrady mężczyzny z pewnym profesorem. To był definitywny koniec relacji, a od tego momentu, nawet Hubert i Agata mają kiepski kontakt z siostrą. 

Już wcześniej informowaliśmy, że Izabela Zwierzyńska zrezygnowała z roli w "Barwach szczęścia", gdyż chciała skupić się na rozwoju kariery za granicą. Padło na Londyn, gdzie aktorka mieszka już od jakiegoś czasu i nie jest tajemnicą, że na plan hitu TVP2 po prostu dolatywała z Wielkiej Brytanii. Na dłuższą metę takie rozwiązanie okazało się męczące, więc Zwierzyńska postanowiła osiąść na stałe w Londynie i tam się rozwijać. 

Kariera Izabeli Zwierzyńskiej za granicą

W 2021 r. gwiazda "Barw szczęścia" pochwaliła się ukończeniem uczelni RADA i uzyskaniem dyplomu z aktorstwa. - Wczoraj oficjalnie ukończyłam szkołę moich marzeń - RADA w Londynie. Chyba mogę zatem już na legalu być aktorką 😜 Kiedy dzisiaj podsumowuję jak to się udało to nie wierzę 🙈 (...) - dodała wpis na Instagram, gdzie podzieliła się z obserwatorami faktem, że wcale nie było łatwo pogodzić studia z opieką nad synkiem.

Izabela Zwierzyńska jest aktywna na Instagramie, gdzie chwali się kolejnymi osiągnięciami. Zagrała m.in. w serialu "Riches", a fragment jej występu udostępniła na swoim profilu. Nie zatrzymuje się jednak i cały czas stara się o kolejne angaże. Niestety widzowie "Barw szczęścia" nie mają co liczyć na jej powrót do serialu TVP.

Barwy szczęścia. Klara wyleciała z nowej czołówki! Mocna reprezentacja Pyrków - WIDEO, ZDJĘCIA
Najnowsze