Barwy szczęścia. Czy Iga i Piotr odzyskają syna? Życie Miłoszka w niebezpieczeństwie

2014-03-18 20:30

Samobójstwo Igi (Ada Fijał) z serialu "Barwy szczęścia", która próbuje się zabić po stracie synka i desperacka walka o małego Miłoszka (Leon Gajos). W nowych odcinkach "Barw szczęścia" Iga i Piotr (Piotr Jankowski) Walawscy przeżyją dramatyczne chwile. Iga nie umrze po zażyciu leków nasennych, jednak yo nie oznacza końca jej koszmaru. Walawska przez długi czas nie zobaczy ukochanego synka. Czy ta wstrząsająca historia będzia miała szcześliwe zakończenie - Iga i Piotr odzyskają dziecko?

"Barwy szczęścia" odcinki 1088-1089 - środa, 19.03.2014 i czwartek, 20.03.2014, o godz. 20.40 w TVP2

Rozpacz Igi po stracie Miłoszka jest tak ogromna, że kobieta nie radzi sobie ze swoim cierpieniem. Kiedy Renata (Magdalena Smalara) i Arek (Paweł Domagała) zabierają jej Miłoszka, podejmuje dramatyczną decyzję, która może koszować ją życie. W 1088 odcinku "Barw szczęścia" pogrążona w depresji Iga, pozbawiona wsparcia Piotra sięga po leki nasenne i zażywa całe opakowanie. Samobójstwo wydaje się Idze jedynym wyjściem z sytuacji.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Sara zrywa zaręczyny z Danielem

Widzowie "Barw szczęścia" zobaczą najtrudniejszy moment w życiu Igi. Załamana kobieta, która nie ma pomysłu, jak odebrać Miłosza Renacie i Arkowi przestaje sobie radzić w tej trudnej sytuacji, rozstroja się emocjonalnie i popada w depresję, która doprowadza ją do próby samobójczej. W 1089 odcinku "Barw szczęścia" nieprzytomną Igę odnajduje Marta (Katarzyna Zielińska), ratując jej życie.

Piotr, który zajęty swoimi sprawami nie ma czasu dla żony, ani cierpliwości, by ją pocieszyć zupełnie bagatelizuje stan Igi. Walawski nie interesuje się tym, co dzieje się z Igą, nie daje jej wsparcia, którego tak bardzo potrzebuje. Dopiero po próbie samobójczej Igi w końcu dociera do niego, że zawiódł jako mąż...

Zobacz: Barwy szczęścia. Samobójstwo Igi. Chce się zabić się po stracie dziecka?

Ada Fijał w wywiadzie na stronie serialu "Barwy szczęścia" zdradziła co się stanie z Igą, Piotrem i Miłoszkiem. Czy Walawscy odzyskają synka i znów będą rodziną? Niestety minie sporo czasu nim Miłoszek wróci do Igi i Piotra.

- Sytuacja jeszcze bardziej się skomplikuje. Renata i Arek nie będą chcieli oddać dziecka, a w ten wątek wmieszają się ich znajomi. Dojdzie do dramatycznych wydarzeń, życie Miłosza zawiśnie na włosku. Jaki finał będzie miała ta historia, okaże się niebawem - powiedziała serialowa Iga.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze