Barwy szczęścia. Bruno zaproponuje Bożenie adopcję. Zostawią Paulinkę Łukaszowi?

2019-09-20 13:39 sz
Barwy szczęścia odc. 2093. Bożena (Marieta Żukowska), Bruno (Lesław Żurek)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2093. Paulinka (Lena Jastrzębska), Iza Małek (Agnieszka Warchulska), Bożena (Marieta Żukowska), Bruno (Lesław Żurek)

Bruno (Lesław Żurek) w serialu "Barwy szczęścia" zaproponuje Bożenie (Mariera Żukowska) adopcję! Do tej pory zakochani nie rozważali tej opcji, ponieważ wciąż liczą na to, że uda im się spłodzić ich własne dziecko. Chociaż Iza (Agnieszka Warchulska) w "Barwach szczęścia" powierzy im opiekę na Paulinką (Lena Jastrzębska), to Stańscy akurat o niej nie wspomną... Czy zostawią ją Łukaszowi (Michał Rolnicki) i Kasi (Katarzyna Glinka? Sprawdź, co się wydarzy.

"Barwy szczęścia" nowe odcinki - od poniedziałku do piątku, o godz. 20.10 w TVP2

Bruno i Bożena z serialu "Barwy szczęścia" jednak są zdecydowani na dziecko. Problemem jest płodność Stańskiego, który nie jest w stanie zapewnić ukochanej spełnienia jej marzenia o zostaniu mamą. Niedawno bohaterowie w "Barwach szczęścia" wybrali się do kliniki leczenia niepłodności, jednak tam powiedziano im, że leczenie jest bolesne i może być trudne.

Przeczytaj też >>> Barwy szczęścia, odcinek 2113: Dramatyczne wyznanie Izy na łożu śmierci. Odda córkę Bożenie

Wkrótce pojawi się nowa możliwość. Iza z "Barw szczęścia" dowie się, że choruje na raka. Przez zaniedbanie choroby znajdzie się na skraju życia i śmierci. Poprosi wtedy Bożenę, aby zajęła się dziewczynką. Kiedy Łukasz się o tym dowie, postanowi wyznać Małek prawdę o tym, że to on jest biologicznym tatą Paulinki! >>> Barwy szczęścia, odcinek 2113: Bożena i Bruno adoptują Paulinkę po śmierci Izy? Zaskakująca reakcja Łukasza

Najwyraźniej Sadowski w "Barwach szczęścia" zacznie walczyć o córkę lub Stańscy nie będą mieć prawnej możliwości, by przejąć nad nią opiekę. W "Kulisach serialu Barwy szczęścia" jest pokazana scena, w której Bruno proponuje Bożenie adopcję, lecz nie wspomina o dziewczynce Izy.

- Widzę, że złapałyście kontakt? - w nowych odcinkach Stański zauważy, że Bożena bardzo lubi Paulę.
- Super są takie małe dziewczynki.
- Więc rozumiem, że ma być dziewczynka?
- Kochanie, przecież nie da się tego wybrać.
- A jakbyśmy zaadoptowali?
- Mówisz serio?
- To też jest jakaś opcja. Akurat tej nie braliśmy pod uwagę...
Jak myślicie, Stańscy adoptują Paulinkę po śmierci Izy, czy to Łukasz zajmie się biologiczną córką? Czy Bożena i Bruno z serialu "Barwy szczęścia" będą dobrymi rodzicami?