Barwy szczęścia, odcinek 2113: Bożena i Bruno adoptują Paulinkę po śmierci Izy. Zaskakująca reakcja Łukasza

2019-09-17 12:04 jkk
Barwy szczęścia odc. 2097. Paulinka (Lena Jastrzębska), Łukasz (Michał Rolnicki)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2097. Paulinka (Lena Jastrzębska), Łukasz (Michał Rolnicki)

Odcinek 2113 serialu "Barwy szczęścia" pełen będzie wielkich wzruszeń. Będziemy świadkami, jak Paulinka (Lena Jastrzębska) zostaje bez mamy, za to w jej życiu może pojawić się tata... Czy Łukasz (Michał Rolnicki) zdecyduje się na wyznanie Izie (Agnieszka Warchulska), że jest biologicznym ojcem jej córeczki? Umierająca Małek będzie musiała zdecydować, komu oddać pod opiekę swój największy skarb... Czy Łukasz zawalczy o dziecko przekonamy się w 2113 odcinku serialu "Barwy szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2113 - poniedziałek, 14.10.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Łukasz w odcinku 2113 przejdzie prawdziwe męki bo będzie walczył ze sobą czy wyznać Izie, że to on jest ojcem Paulinki. Czy prawda może wpłynąć na los dziecka Małek, która będzie na łożu śmierci będzie musiała podjąć decyzję, komu oddać małą pod opiekę?

Dramatyczne wyznanie Izy na łożu śmierci (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>)

W 2113 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Iza poprosi swoją najlepszą przyjaciółkę, Bożenę (Marieta Żukowska) aby wraz z Brunem (Lesław Żurek) zapewnili Paulince opiekę. Jak podaje "Świat seriali": - Błagam, zabierzcie moje dziecko do siebie. Adoptujcie ją - wyszepce błagalnie Iza do czuwających przy jej łóżku Stańskich.

Na wieść o prośbie Izy w 2113 odcinku Łukasz w pierwszym momencie ucieszy się.... Ale jednak serce będzie mu wyrywać się do dziewczynki, w której coraz bardziej widzi siebie! Paulinka zresztą też będzie lgnęła do ojca, choć nie będzie miała pojęcia, że nim właśnie jest...

Jak zakończy się wewnętrzna walka Łukasza? Czy dla dobra i spokoju umierającej Izy nie powie jej prawdy o ojcostwie, czy wręcz przeciwnie - wykorzysta ostatni moment, aby zawalczyć o swoje dziecko? Na odcinek pełen wzruszeń i ważnych decyzji odcinek 2113 serialu "Barwy szczęści" poczekamy do poniedziałku, 14 października.

Najnowsze