Barwy szczęścia

Barwy szczęści, odcinek 2842: Asia straci syna?! Wyzwanie Emilki będzie miało tragiczne konsekwencje - ZDJĘCIA

2023-08-30 12:51

W 2842 odcinku "Barw szczęścia" przyszłość Emila (Artem Malashchuk) zawiśnie na włosku, a wszystko przez głupi żart, do którego podpuści go Emilka (Jessica Frankiewicz)! Córka Malwiny (Joanna Gleń) rzuci mu wyzwanie, aby zadzwonił na numer alarmowy i wezwał karetkę do matki, która oczywiście nie będzie potrzebować żadnej pomocy medycznej. Tyle tylko, że w 2842 odcinku "Barw szczęścia" karetka zjawi się na miejscu, a Asia (Anna Gzyra-Augustynowicz) znajdzie się w poważnych tarapatach! Czy Emil trafi do zakładu poprawczego? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2842 - wtorek, 19.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2842 odcinku "Barw szczęścia" przyjaźń z Emilką wyjdzie Emilowi bokiem! Mimo iż do tej pory Sokalski mógł liczyć na pomoc Brodzińskiej, która nawet włączyła go do swojej rodziny i podarowała wyjątkowy prezent, tak teraz wpakuje go w poważne kłopoty, za które będzie mógł zapłacić najwyższą cenę. A to dlatego, że na poważnie zacznie obawiać się, że trafi do poprawczaka i to przez głupie wyzwanie, które rzuci mu właśnie Emilka! Zdradzamy, że w 2841 odcinku "Barw szczęścia" Sokalski zadzwoni na numer alarmowy i dla żartu wezwie karetkę do spokojnie śpiącej po pracy matki, której oczywiście nic nie będzie dolegać. Tyle tylko, że dyspozytor podejdzie do sprawy na poważnie i wyśle karetkę, która jak szybko się okaże wcale nie będzie potrzebna!

W 2842 odcinku "Barw szczęścia" Sokalscy znajdą się w poważnych tarapatach, gdyż będzie im groziła kara za nieuzasadnione wezwanie pogotowia! Wówczas Emil zacznie się obawiać, że za swój występek wyląduje w zakładzie poprawczym, ale na szczęście do tak drastycznych kroków nie dojdzie, gdyż za rodziną wstawi się Hubert (Marek Molak)! W 2842 odcinku "Barw szczęścia" Pyrka zabierze Emila do dyspozytorni, gdzie chłopak przejdzie prawdziwą lekcję życia i na własne oczy przekona się jak wygląda praca ratowników i jak ważna jest każda minuta, której on mógł kogoś pozbawić przez swoją głupotę!

Oczywiście, w 2842 odcinku "Barw szczęścia" konsekwencje nie ominą również Emilki, która dostanie reprymendę od Malwiny! Brodzińska nie będzie mogła uwierzyć, że jej córka wpadła na tak idiotyczny pomysł, a na dodatek wrobiła w niego kolegę i ostro ją za to skarci. Z kolei w 2843 odcinku "Barw szczęścia" w siedzibie dyspozytorni zjawi się Asia, która szczerze podziękuje Hubertowi za wstawiennictwo w sprawie Emila, gdyż w tym wszystkim będzie jej tylko brakowało, że mogłaby stracić syna, dla którego całymi dniami będzie harować jak wół. A gdy Pyrka dowie się, że Sokalska, tak samo jak on, samotnie wychowuje dziecko i zmaga się z podobnymi problemami, to zbliży się do niej jeszcze bardziej! Tym bardziej, że Klara (Olga Jankowska) zacznie wieść już nowe życie!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze