Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Tak zacznie się romans Huberta i samotnej matki Asi! Połączy ich niefortunny żart Emila - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-08-27 9:10

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Klara (Olga Jankowska) nie wróci do rodziny, ale Hubert (Marek Molak) za długo nie będzie rozpaczał po żonie. Wszystko przez to, że Pyrka zaprzyjaźni się z Asią (Joanna Gzyra – Augustynowicz), a gdy dowie się, że tak jak on wychowuje samotnie dziecko, to szybko poczuje do niej coś więcej! A w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej odkryje to właśnie dzięki Emilowi (Artem Malashchuk), który sprowadzi do ich mieszkania Huberta, w wyniku głupiego żartu! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w ZWIASTUNIE i naszej GALERII ZDJĘĆ!

Asia zastąpi Huberowi Klarę w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! To Emil ich połączy

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Klara postanowi kontynuować swoją karierę w USA i ani jej się będzie śniło, aby wracać do rodziny w Polsce. Tyle tylko, że Pyrka zostanie tam zupełnie sama, gdyż Hubert nie odda jej Marysi (Nina Szumowska) w obawie, że nie zobaczy już również i córki. I wcale nie będzie za długo rozpaczał po żonie, gdyż los postawi na jego drodze inną kobietę, która podobnie jak on będzie wychowywać dziecko sama! Mowa tu oczywiście o Asi, matce Emila, z którym w poprzednim sezonie "Barw szczęścia" przed przerwą wakacyjną zaprzyjaźniła się Emilka (Jessica Frankiewicz), która włączyła go do rodziny Marczaków. Jednak w nowym sezonie zdecydowanie bliżej będzie mu jednak do Pyrków, których polubi nie tylko on, ale także i jego matka!

W 2841 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Asia wciąż nie będzie miała dla Emila zbyt wiele czasu, gdyż ciągle będzie pracować, aby mieć pieniądze na nich utrzymanie. Chłopcu coraz bardziej zacznie doskwierać samotność, która popchnie go do desperackiego kroku. Emil zadzwoni na pogotowie i wezwie do domu karetkę, która oczywiście nie będzie potrzeba, gdyż jak się okaże będzie to jedynie głupi żart, gdyż jego matka będzie spokojnie spała! Wówczas Sokalska znajdzie się w poważnych tarapatach, gdyż za nieuzasadnione wezwanie będzie groziła jej nawet kara, ale na szczęście Pyrce uda się załagodzić sytuację. W 2842 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Hubert pomoże Asi i w ten sposób ich drogi skrzyżują się po raz pierwszy i zdecydowanie nie ostatni!

A to dlatego, że w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Hubert odnajdzie w Asi bratnią duszę. Pyrka odkryje, że Sokalska dokładnie tak samo jak on, samotnie wychowuje dziecko, przez co boryka się z podobnymi problemami. To sprawi, że ratownik od razu poczuje do niej coś więcej niż przyjaźń i jak tylko dowie się, że Asia i Emil nagle stracili dach nad głową i nie mają gdzie się podziać, to w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej od razu zaprosi ich do siebie! Tym bardziej, że po wyjeździe Klary i Iwony (Izabela Zwierzyńska) do USA, a także wstąpieniu Stasia (Olaf Kasprzyk) do wojska dom Pyrków opustoszeje i będzie w nim dużo miejsca, które zajmie właśnie rodzina Sokalskich. A Hubertowi będzie to na rękę nie tylko z tego powodu!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Najnowsze