Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2843: Klara okradnie Huberta! Wyrzeknie się Pyrków i zacznie nowe życie

2023-08-31 9:46

W 2843 odcinku "Barw szczęścia" Hubert (Marek Molak) odkryje, że Klara (Olga Jankowska) wypłaciła wszystkie pieniądze z ich wspólnego konta, oczywiście o niczym go nie informując. Przerażony Pyrka natychmiast spróbuje skontaktować się z żoną, ale ona nie odbierze od niego żadnego telefonu. Wówczas rodzina zacznie na poważnie martwić się o pisarkę, ale szybko okaże się, że niepotrzebnie! A to dlatego, że w 2845 odcinku "Barw szczęścia" wyjdzie na jaw, że Klara ma już inne życie! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2843 - środa, 20.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2843 odcinku "Barw szczęścia" Hubert dokona kolejnego szokującego odkrycia o Klarze! Nie dość, że Pyrka sama podjęła decyzję, aby zostać w USA na dłużej i pracować nad drugą częścią scenariusza filmowego na podstawie swojej książki "Dwanaście westchnień Emilii", a na dodatek chciała przeciągnąć na swoją stronę Marysię (Nina Szumowska) i odebrać mężowi dziecko, to w 2843 odcinku "Barw szczęścia" jeszcze go okradnie! Hubert odkryje, że z ich wspólnego konta zniknęły wszystkie pieniądze, o czym Klara oczywiście nie będzie raczyła go poinformować! A gdy wszyscy zaczną się o nią martwić, to na jaw wyjdą jeszcze bardziej zaskakujące fakty!

W 2844 odcinku "Barw szczęścia" Hubert zacznie wydzwaniać do żony, ale ona nie będzie odbierać od niego telefonów. Wówczas Pyrkowie zaczną na poważnie się o nią martwić, tym bardziej, że po wizycie w wydawnictwie wyjdzie na jaw, że Klara wpakowała się w poważne kłopoty! Jarecki (Maciej Mikołajczyk) oświadczy Hubertowi, że pisarka nie dotrzymała warunków umowy i nie wysłała im na czas tekstu do kolejnej powieści, przez co pociągnęli ją do odpowiedzialności finansowej. Tyle tylko, że w 2845 odcinku "Barw szczęścia" Klara nic sobie z tego nie zrobi i nawet mimo braku funduszów, będzie cieszyć się nowym życiem!

W 2845 odcinku "Barw szczęścia" Hubert odkryje, że Klara bierze udział w eleganckich imprezach w Hollywood. Wówczas Pyrka o mało nie wyjdzie z siebie, gdy dowie się, że jego żona cieszy się swoim nowym amerykańskim życiem tak jakby nic się nie stało. Tym bardziej, że pisarkę w ogóle nie będzie przejmowało to, że nie tylko pozbawiła pieniędzy siebie, ale również męża z córką. W 2845 odcinku "Barw szczęścia" Hubert ostro wścieknie się na żonę i sam również przestanie mieć wobec niej jakiekolwiek skrupuły! Do tego stopnia, że mocno zakręci się obok dopiero co poznanej Asi (Anna Gzyra-Augustynowicz) i nie dość, że uratuje ją z opresji po głupim żarcie Emila (Artem Malashchuk), to jeszcze zaprosi ich do siebie, gdy okaże się, że nie mają gdzie mieszkać!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Listen on Spreaker.
Najnowsze