SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Druga szansa 2 sezon odc. 3 - opis, streszczenie: Monika, Marcin i Adam walczą o nerkę dla pacjenta Bronka

Druga szansa 2 sezon odc. 3 - opis, streszczenie: Monika, Marcin i Adam walczą o nerkę dla pacjenta Bronka

19.09.2016, godz. 02:00
Druga szansa 2 sezon odc. 3. Marcin (Bartłomiej Świderski), Adam Swensson (Bartłomiej Topa)
Druga szansa 2 sezon odc. 3. Marcin (Bartłomiej Świderski), Adam Swensson (Bartłomiej Topa) foto: TVN/X-NEWS

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 3 w poniedziałek 19.09.2016 o godz. 21.30 w TVN. "Druga szansa" odcinek 16 - streszczenie: Monika i szefowie stacji z niecierpliwością czekają na pierwsze wyniki oglądalności serialu "Szansa". Problemy związane z jego realizacją sprawiają, że pojawia się realna groźba zawieszenia projektu.

Starczyńska proponuje Zeitowi spłatę jego długów w zamian za przejęcie udziałów w firmie. Sara przeprowadza poważną rozmowę z matką. Dochodzi do wniosku, że aby zacząć nowy etap w swoim życiu, musi uporządkować pewne sprawy i przestać kłamać.

Do Bronka docierają dobre wieści w sprawie przeszczepu nerki. Pojawia się dawca. Problem w tym, że w szpitalu, gdzie on przebywa, nie ma lekarza, który byłby w stanie pobrać organ. Marcin postanawia sam to zrobić i rusza w szaleńczą podróż karetką. W drodze samochód ulega awarii. Wówczas z pomocą przychodzą lekarzowi... Monika i Adam. W końcu dochodzi do przeszczepu nerki. Operację przeprowadzają Marcin i Kinga. Początkowo wszystko przebiega zgodnie z planem. Pod koniec zabiegu stan mężczyzny gwałtownie się jednak pogarsza.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: