SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Na dobre i na złe". Wiktoria i Adam Krajewski. Wspólna noc w hotelu rezydentów to początek czegoś więcej?

"Na dobre i na złe". Wiktoria i Adam Krajewski. Wspólna noc w hotelu rezydentów to początek czegoś więcej?

30.10.2013, godz. 18:20
Na dobre i na złe odc. 535. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe odc. 535. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) z "Na dobre i na złe" nie będzie z Falkowiczem (Michał Żebrowski), ale wpadnie w ramiona Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz)? Wiki odrzuciła oświadczyny Falkowicza i dała mu jasno do zrozumienia, że mogą ich łączyć tylko sprawy zawodowe. W 535 odcinku "Na dobre i na złe" do lekarki zbliża się kolejny adorator i to najbliższy współpracownik Falkowicza. Wieczorem Adam Krajewski odwiedza Wiki w hotelu rezydentów i zostaje zaproszony do jej pokoju.

"Na dobre i na złe" odcinek 535 - środa, 30.10.2013, o godz. 20.40 w TVP2

Andrzej Falkowicz i Adam Krajewski, którzy są braćmi, ale jeszcze nie wiedzą, że łączą ich więzy krwi będą rywalizować o uczucie Wiktorii? Ambitna, piekielnie zdolna i seksowna doktor Consalida potrafi rozbudzić w mężczyznach namiętność, ale nie tak łatwo daje się zdobyć.

W głębi serca Wiki jest bowiem romantyczką, która bez miłości nie pakuje się w żadne nowe związki, a tym bardziej w małżeństwo.

Przeczytaj: "Na dobre i na złe". Falkowicz i Adam Krajewski są braćmi

Consalida trafiła jednak na godne siebie przeciwnika. Profesor Falkowicz nie spocznie dopóki nie przekona do siebie Wiktorii. W 535 odcinku "Na dobre i na złe" Andrzej wszelkimi możliwymi sposobami próbuje okazać Wiki, że mu na niej zależy i tak łatwo nie zrezygnuje.

Ukochana profesora stawia sprawę jasno - nie kocha go i na pewno nie zostanie jego żoną. - Ty i ja jesteśmy partnerami, a moglibyśmy być kimś znacznie więcej - mówi Falkowicz.
- Nie jest twoją partnerką. Nie chcę być, nie kocham cię - odpowiada bez wahania lekarka.
- Słuchaj, bądźmy dorośli. Miłość to jest wyniki reakcji chemicznej, konkretnie dopaminy, na organizm. Kończy się najcześciej po czterech latach.

Patrz: "Na dobre i na złe". Wiktoria nie zostanie żoną Falkowicza. Nie będzie ślubu w Leśnej Górze

- Prawdziwy z ciebie romantyk - zauważa z lekką ironią Wiki.
- Proponuje ci znacznie trwalszy układ. Twoje życie osobiste będzie się dopełniało zawodowym. Po prostu nie będzie ci się chciało wychodzić z pracy. A taki związek przetrwa znacznie dłużej niż cztery lata - stwierdza Andrzej.
- Brzmi jak oferta handlowa. Wzruszyłam się - kpi dalej Consalida.
- Bo to w pewnym sensie jest oferta - przyznaje profesor.
- Dziękuję, nie skorzystam - kończy tę rozmowę Wiki.

Tymczasem przy Wiktorii zaczyna się kręcić Adam Krajewski. Chirurg, który jest prawą ręką Falkowicza, powierza lekarce życie swojej matki. Kiedy do Leśnej Góry trafia Anna Krajewska (Agnieszka Mandat) to właśnie Wiki Adam prosi o przeprowadzenie operacji. Zapewnia, że tylko jej ufa, bo jest świetnym chirurgiem.

Już po operacji Krajewski odwiedza koleżankę z pracy w hotelu rezydentów. Z bukietem czerwonych róż w dłoniach dziękuje za to, co zrobiła na sali operacyjnej.  Wiktoria jest zaskoczona jego wizytą, ale zaprasza Adama do swojego pokoju...

Jak skończy się ten wspólny wieczór? Czy między Consalidą a Krajewskim narodzi się miłość?

 

Zobacz: Co nowego w "Na dobre i na złe" - WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY


Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Na dobre i na złe"? Polub nas na Facebooku!


REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: