SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Na dobre i na złe po wakacjach 2013. Niebezpieczna przeszłość Adama Krajewskiego powraca

Na dobre i na złe po wakacjach 2013. Niebezpieczna przeszłość Adama Krajewskiego powraca

06.06.2013, godz. 07:40
NA DOBRE i NA ZŁE odc. 525. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)
NA DOBRE i NA ZŁE odc. 525. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) foto: TVP

Nowy sezon Na dobre i na złe po wakacjach 2013 od środy, 4.09.2013, w TVP1. Nowe odcinki Na dobre i na złe od września w życiu Adam Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz) pojawią się ludzie z jego przeszłosci. Chirurg z Leśnej Góry skrywa bowiem mroczne tajemnice, o których nie wie nawet profesor Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), jego mistrz i mentor!

Adam Krajewski z Na dobre i na złe w nowych odcinkach serialu po wakacjach 2013 przestaje patrzeć na Falkowicza jak na swojego idola. Chociaż kiedyś Adam był prawą ręką profesora, to te czasy już minęły. Jego miejsce na sali operacyjnej obok Falkowicza zajmuje coraz częściej Wiktoria Consaldia (Katarzyna Dąbrowska), w której Andrzej jest zakochany.

>>> Na dobre i na złe po wakacjach 2013 nowy sezon od 4 września. Co będzie w nowych odcinkach Na dobre i na złe?

Nowy chirurg z Leśnej Góry dojrzewa. Z zarozumiałego, pewnego siebie lekarza, który za wszelką cenę dąży do celu zamienia się w lekarza, który z większą empatią i troską patrzy na pacjentów. Imprezy, szybkie samochody i przelotne romanse schodzą na dalszy plan. Nadal jest jednak porywczy, pewny siebie i skupiony na prywatnych problemach, przez co robi błędy, które odbijają się na pacjentach.

Na dobre i na złe - więcej o serialu >>>

W Na dobre i na złe po wakacjach 2013 Adam zaczyna dostrzegać, że Falkowicz jest dwulicowy i działa nieuczciwie. Staje się też coraz bardziej zazdrosny o pozycję Wiktorii Consalidy, którą profesor faworyzuje.

- Dobra passa Adama mija. Przestaje dogadywać się z Przemkiem (Marcin Rogacewicz) i Agatą (Emilia Komarnicka) - zdradził Grzegorz Daukszewicz w wywiadzie dla dwutygodnika "Świat Seriali".

To jednak nie wszystko. W nowych odcinkach Na dobre i na złe tajemnice Adama Krajewskiego z przeszłości znów dają o sobie znać. W życiu lekarza pojawią się ludzie związani z jego mroczną przeszłością.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu Na dobre i na złe? Polub nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: