SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Na dobre i na złe" online odcinek 532 na vod.tvp.pl dostępny w internecie za darmo

"Na dobre i na złe" online odcinek 532 na vod.tvp.pl dostępny w internecie za darmo

10.10.2013, godz. 07:00
Na dobre i na złe odc. 532. Ola (Anna Karczmarczyk)
Na dobre i na złe odc. 532. Ola (Anna Karczmarczyk) foto: www.nadobre.tvp.pl

"Na dobre i na złe" odcinek 532 online za darmo w internecie na nadobre.pl. "Na dobre i na złe" odc. 532 w TVP2 w środę, 9.10.2013, o godz. 20.40. Na vod tvp.pl można obejrzeć 532 odcinek "Na dobre i na złe" online. Przed emisją w TVP2 odcinek jest płatny. Po premierze w telewizji "Na dobre i na złe" odc. 532 online za darmo w internecie. "Na dobre i na złe" online odcinek 532 - oto link:

Zobacz: Na dobre i na złe odcinek 532 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

Na dobre i na złe odc. 532  - co się wydarzyło?

Pacjentką Leśnej Góry po raz kolejny zostaje Celina, która niedawno przeszła tu przeszczep płuc. Lekarze podejrzewają, że dziewczyna próbowała się zabić. Biznesmen Wywrocki, który opłacił leczenie Celiny za granicą, przyjeżdża do Leśnej Góry, by wspierać przyjaciółkę. Lekarze zajmują się także miłośnikiem zdrowego żywienia, Michałem Bąkiem, który skarży się na bóle brzucha. Okazuje się, że mężczyzna musi być jak najszybciej operowany.

Ola (Anna Karczmarczyk) nie chce wziąć udziału w zabiegu w obawie o swoje dziecko. Nie podaje jednak kolegom prawdziwego powodu. Van Graaf (Redbad Klijnstra), który jako jedyny domyśla się, że dziewczyna jest w ciąży, radzi stażystce, by porozmawiała z przyszłym ojcem.

Agata (Emilia Komarnicka) odwiedza instytut, w którym pracuje Starzyński (Paweł Królikowski), jednak tam nikt nie wie o wolnym etacie. Lekarka podejrzewa, że profesor chce z niej uczynić swoją protegowaną.

Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) waha się, czy przyjąć oświadczyny Falkowicza (Michał Żebrowski). Adam (Grzegorz Daukszewicz) ostrzega ją, że jeśli zwiąże się z profesorem, zmarnuje sobie życie. Za to Przemek (Marcin Rogacewicz) uznaje zaręczyny przyjaciółki za zdradę. Jedynie matka (Barbara Lauks) - tuż przed wyjazdem do Hiszpanii - namawia córkę, by dała Andrzejowi szansę.

Obejrzyj: "Na dobre i na złe" online za darmo wszystkie odcinki w internecie

autor: opr. Natalia Molcan zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: