SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Na dobre i na złe. Hana i Piotr zostają rodzicami. Paula zostawia Hanie swoją córkę

Na dobre i na złe. Hana i Piotr zostają rodzicami. Paula zostawia Hanie swoją córkę

14.03.2014, godz. 10:10
Na dobre i na złe odc. 551. Hana Goldberg (Kamilla Baar), Paula (Maja Bohosiewicz)
Na dobre i na złe odc. 551. Hana Goldberg (Kamilla Baar), Paula (Maja Bohosiewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Hana Goldberg (Kamilla Baar)  z "Na dobre i na złe" tak bardzo mieć dziecko, że marzenia o macierzyństwie stają się jej obsesją. Małżenstwo Hany i Piotra Gawryło (Marek Bukowski) zawiśnie na włosku gdy w ich życiu znów pojawi się Paula (Maja Bohosiewicz), która w Leśnej Górze urodzi dziecko. W 553 odcinku "Na dobre i na złe" złodziejka podrzuca Hanie swoją córkę Martynkę (Liliana Gross) i żąda 100 tysięcy złotych za zrzeczenie się praw rodzicielskich.

"Na dobre i na złe" odcinek 553 - środa, 2.04.2014, o godz. 20.40 w TVP2

Hana i Piotr z "Na dobre i na złe" stają przed ciężką próbą, która zagraża przyszłości ich związku. Czy ich miłość przetrwa burzę jaką w ich życiu wywoła Paula, oszustka i złodziejka, która kilka miesięcy temu chciała oddać Hanie swoje dziecko?

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Agata Woźnicka i Wiktoria Consalida pokłócą się o Adama Krajewskiego?

Ciężarna Paula powraca do Leśnej Góry w 550 odcinku "Na dobre i na złe". Życie dziecka jest jednak zagrożone, bo dziewczyna mocno krwawi. Hana walczy o swoją pacjentkę i jej maleństwo. Na szczęście udaje się ocalić Paulę i jej córkę. W 551 odcinku "Na dobre i na złe" po cesarskim cięciu stan Pauli jest tak ciężki, że konieczna jest kolejna operacja. Kobieta dostaje krwotoku i jedyną szansą na ocalenie jej życia jest usunięcie macicy.

Patrz: "Na dobre i na złe". Szok! Adam Krajewski jest ojcem. Ma dziecko z byłą kochanką!

Po porodzie Hana stara się przekonać Paulę, by nie oddawała do apopcji, bo nie będzie mogła mieć więcej dzieci. Paula wypomina Hanie, że ona także nigdy nie zostanie matką. Te dramatyczne przeżycia sprawią, że Hana zaczyna zachowywać się zupełnie irracjonalnie. Piotr zauważa, że żona traktuje Martynkę jak własne dziecko.

W 553 odcinku "Na dobre i na złe" Paula zostawia córkę przed drzwiami mieszkania Hany i Piotra. Lekarka nie chce zgłaszać sprawy na policji, bo pragnie zatrzymać Martynkę, którą pokochała jak własną córkę. Piotr zgadza się, by dziecko zostało z nimi na jeden dzień.

Tymczasem Hana rozpoczyna walkę o dziecko. Próbuje przekonać Paulę, by zdecydowała się na adopcję ze ze wskazaniem. Matka Martynki jest gotowa oddać Hanie swoją córkę pod jednym warunkiem - jeśli Goldberg zapłaci jej za nią 100 tysięcy złotych.

Piotr, który z niepokojem obsewruje jak ukochana popada w coraz większe szaleństwo nie zgadza się na takie rozwiązanie. Małżonkowie oddalają się od siebie coraz bardziej. Czy miłość Hany i Piotra przetrwa?

Chcesz wiedzieć więcej o "Na dobre i na złe? Koniecznie odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: