SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Na dobre i na złe odcinek 527 po wakacjach 2013. Kiedy wraca nowy sezon Na dobre i na złe?

Na dobre i na złe odcinek 527 po wakacjach 2013. Kiedy wraca nowy sezon Na dobre i na złe?

29.05.2013, godz. 21:11
Na dobre i na złe. Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka), Marek Rogalski (Jan Wieczorkowski) - fotostory
3. Marek Rogalski chce być z AgatąW Na dobre i na złe odcinek 527, czyli pierwszym odcinku nowego sezonu Na dobre i na złe po wakacjach 2013 Marek Rogalski (Jan Wieczorkowski) postanawia rozstać się z niewierną żoną Dorotą (Aneta Todorczuk-Perchuć). Kiedy w szpitalu spotyka Agatę Woźnicką (Emilia Komarnicka) odbywa z nią szczerą rozmowę. Kardiolog proponuje Agacie, aby spróbowali być razem. Agata odmawia, bo nie zamierza pocieszać zdradzonego Marka! foto: www.nadobre.tvp.pl

Kiedy wraca Na dobre i na złe? Nowe odcinki Na dobre i na złe już we wrześniu 2013. Serial Na dobre i na złe odcinek 527 po wakacjach 2013 w środę, 4.09.2013. Co wydarzy się jesienią w Na dobre i na złe? Marek Rogalski (Jan Wieczorkowski), który odkrył romans żony chce rozstać się z Dorotą (Aneta Todorczuk-Perchuć) i związać z Agatą (Emilia Komarnicka). Tymczasem wychodzi na jaw zdrada Latoszka (Bartosz Opania)! Lena (Anita Sokołowska) dowiaduje się, że Witek zdradził ją z Woźnicką.

Ostatnie odcinki Na dobre i na złe obfitowały w wiele poruszających scen. W 521 odcinku serialu Latoszek (Bartosz Opania) dopuszcza się zdrady z Agatą (Emilia Komarnicka). Do końca sezonu Witek nie przyznaje się Lenie (Anita Sokołowska), że spędził noc z koleżanką ze szpitala w Leśnej Górze. Woźnicka również zachowuje dyskrecję i nie informuje Lenę, że uwiodła jej męża. Prawda jednak wyjdzie na jaw w Na dobre i na złe po wakacjach 2013!

>>> Na dobre i na złe po wakacjach 2013. Hana i urojona ciąża pacjentki. Aldona Orman w Leśnej Górze

Już w pierwszym odcinku kolejnego sezonu, czyli w 527 odc. Na dobre i na złe Witek mówi Lenie jak bardzo ją kocha. Wyznanie męża sprawia, że Lena żartuje z Witka, że chyba musiał zdradzić ją z Agatą. Lekarz źle odczytuje intencje Leny i potwierdza, że uprawiał seks z Agatą! Zastrzega jednak, że nie miało dla niego żadnego znaczenia, bo chciał tylko pocieszyć koleżankę załamaną nagłą wizytą byłego męża, Pawła Lewickiego (Maciej Marczewski).

>>> Na dobre i na złe po wakacjach 2013. Czy Hana i Piotr będą razem?

W 527 odcinku Na dobre i na złe załamany zdradą żony Marek (Jan Wieczorkowski) postanawia ułożyć sobie życie na nowo. Proponuje Agacie, aby spróbowali być razem. Woźnicka stwierdzi jednak, że nie zamierza wiązać się z nim tylko dlatego, że nie udało mu się małżeństwo.

>>> Na dobre i na złe - więcej o serialu

Czy Lena wybaczy Witkowi zdradę? Czy Marek będzie walczył o miłość Agaty? Wszystkiego dowiemy się już jesienią 2013!

Na dobre i na złe odcinek 527 po wakacjach 2013 w środę, 4.09.2013.

Chcesz wiedzieć więcej o Na dobre i na złe? Polub nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: