SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie NA DOBRE i NA ZŁE odc. 521. LENA boi się OPERACJI rekonstrukcji PIERSI. Zabieg Leny uratuje MAŁŻEŃSTWO LATOSZKÓW?

NA DOBRE i NA ZŁE odc. 521. LENA boi się OPERACJI rekonstrukcji PIERSI. Zabieg Leny uratuje MAŁŻEŃSTWO LATOSZKÓW?

11.04.2013, godz. 13:35
NA DOBRE i NA ZŁE. Lena Starska (Anita Sokołowska), Witek Latoszek (Bartosz Opania), Hana Goldberg (Kamilla Baar)
NA DOBRE i NA ZŁE. Lena Starska (Anita Sokołowska), Witek Latoszek (Bartosz Opania), Hana Goldberg (Kamilla Baar) foto: ©ARTRAMA

NA DOBRE i NA ZŁE odcinek 521 w środę, 24.04.2013, w TVP2. W 521 odcinku NA DOBRE i NA ZŁE kryzys u Latoszków pogłębia się jeszcze bardziej. Po tym jak Lena (Anita Sokołowska) nakryła Witka (Bartosz Opania) w łóżku z Agatą (Emilia Komarnicka), Latoszek wyprowadza się z domu. Tymczasem Lena czuje, że to przez nią oddalają się z Witkiem od siebie. Uświadamia sobie, że po walce z nowotworem piersi i mastektomii nie jest w pełni kobietą. Za namową Hany (Kamilla Baar) rozważa operację rekonstrukcji piersi. Operacja Leny uratuje małżeństwo Latoszków?

NA DOBRE i NA ZŁE. Zdrada Latoszka. Czy LENA ZOSTAWI WITKA? Nie będzie ROZWODU LATOSZKÓW >>>

Lena Starska z NA DOBRE i NA ZŁE jakiś czas temu zwierzała się przyjaciółce Hanie, że kryzys w jej związku może być spowodowany chorobą nowotworową. Kilka miesięcy temu Lena wygrała walkę z nowotworem piersi i urodziła zdrowego synka Felka (Oliwier Górka). Po powrocie Leny do pracy w małżeństwie Latoszków zaczęło się źle dziać. Odsunięty na boczny tor Witek szuka pocieszenia w ramionach Agaty.

W 519 odcinku NA DOBRE i NA ZŁE po powrocie ze SPA Lena przyłapuje męża śpiącego na kanapie z Agatą. Nie wierzy w jego zapewniania, że między nimi do niczego nie doszło, a Agata została na noc po zakrapianej alkoholem imprezie z okazji obrony doktoratu Latoszka. Szpital w Leśnej Górze obiega plotka o romasie Latoszka i Agaty, a Lena coraz poważniej zastanawia się czy nie powinna odejść od Witka.

NA DOBRE i NA ZŁE - więcej o serialu >>>

W NA DOBRE i NA ZŁE odcinek 521 Latoszek wyprowadza się z domu, ale cały czas próbuje przekonać Lenę, że jej nie zdradził. Zachowanie żony coraz bardziej go denerwuje. Jest zły na Lenę, że nie dała mu szansy, by wyjaśnić nieporozumienia. Lena nie chce jednak słuchać żadnych wyjaśnień.

Hana, by poprawić przyjaciółce humor, proponuje jej wspólne zakupy. Przymierzana w sklepie sukienka przypomina Lenie o nowotworze i amputacji piersi. Hana zabiera przyjaciółkę do kliniki chirurgii plastycznej.

Wydaje się, że Lena jest gotowa na operację rekonstrukcji piersi, ale rozmowa o zabiegu okazuje się dla Leny ponad siły. Lekarka uświadamia sobie, że jest o Witka zazdrosna, gdyż nie czuje się w pełni kobietą.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu NA DOBRE i NA ZŁE? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: