SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie NA DOBRE i NA ZŁE odc. 514. ADAM PODRYWA AGATĘ, ale jego KOCHANKĄ będzie DOROTA Rogalska - ZDJĘCIA

NA DOBRE i NA ZŁE odc. 514. ADAM PODRYWA AGATĘ, ale jego KOCHANKĄ będzie DOROTA Rogalska - ZDJĘCIA

04.03.2013, godz. 07:20
NA DOBRE i NA ZŁE odc. 514. Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)
NA DOBRE i NA ZŁE odc. 514. Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) foto: ARTRAMA/TVP

Nowy romans w Leśnej Górze wisi w powietrzu! W NA DOBRE i NA ZŁE odc. 514 w środę, 6.03.2013, nowy lekarz Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), który zamieszkał w hotelu rezydentów z Agatą (Emilia Komarnicka), Wiktorią (Katarzyna Dąbrowska) i Przemkiem (Marcin Rogacewicz) zaczyna podrywać Agatę. Woźnicka nie jest zainteresowana flirtem z przystojnym chirurgiem, ale inna lekarka skusi się na Adama. W 516 odcinku NA DOBRE i NA ZŁE Agata odkrywa, że Krajewski ma romans z Dorotą Rogalską (Aneta Todorczuk-Perchuć), żoną Marka (Jan Wieczorkowski).

NA DOBRE i NA ZŁE. Czy LENA ZOSTAWI LATOSZKA? Będzie ROMANS WITKA i AGATY! >>>

W NA DOBRE i NA ZŁE odc. 514 między Agatą a Adamem dochodzi do spięcia. Od samego rana Krajewski słucha głośno muzyki, czym przerywa sen Agaty. Poprzedniego wieczoru Woźnicka wróciła późno do domu, pijana i przemoknięta, po tym jak całowała się z Witkiem Latoszkiem (Bartosz Opania).

Agata nie wytrzymuje i krzyczy na nowego współlokatora. Adam przeprasza Woźnicką za niestosowne zachowanie i przypomina, że to on nakrył ją kocem kiedy usnęła zamroczona alkoholem.

NA DOBRE I NA ZŁE - więcej o serialu >>>

Następnego dnia Adam próbuje zatrzeć złe wrażenie i zaprzyjaźnić się bliżej z Agatą. Uwodzicielski chirurg jest pewien, że jego wrodzony urok podziała na koleżankę i połączy ich coś więcej.

- Ostre zespoły wieńcowe bez uniesienia ST? Łatwizna... - zagaduje Woźnicką, która czyta na kanapie.

Woźnicka jest jednak odporna na jego sztuczki. - Słuchaj uczę się, przeszkadzasz mi - Agata subtelnie próbuje pozbyć się adoratora.
- Mogę pomóc, kłopoty sercowe to moja specjalność.
- Bardzo dziękuję, ale świetnie sobie radzę.

Z romansu Agaty i Adama na razie nic nie będzie, ale nowy lekarz w Leśnej Górze niedługo będzie samotny. W NA DOBRE i NA ZŁE odc. 516 (emisja w środę, 20.03.2013) Woźnicka dowiaduje się przypadkiem, że Krajewski ma romans z Dorotą Rogalską! Żona Marka zdradza go za jego plecami!

Chcesz wiedzieć więcej o NA DOBRE I NA ZŁE? Polub nas na FACEBOOKU!


REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: