SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Na dobre i na złe". Gorący romans Przemka i Zuzy. Julia Kamińska w "Na dobre i na złe" zdradza szczegóły

"Na dobre i na złe". Gorący romans Przemka i Zuzy. Julia Kamińska w "Na dobre i na złe" zdradza szczegóły

18.09.2013, godz. 10:00
Na dobre i na złe odc. 535. Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz), Zuza (Julia Kamińska)
Na dobre i na złe odc. 535. Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz), Zuza (Julia Kamińska) foto: ARTRAMA/AKPA

Julia Kamińska kilka miesięcy temu dołączyła do obsady "Na dobre i na złe" i nieźle namiesza w życiu Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz). Po raz pierwszy serialowa "BrzydUla" pojawi się w "Na dobre i na złe" w 535 odcinku, który widzowie zobaczą w TVP2 dopiero 30.10.2013. Julia Kamińska nie ukrywa, że jej bohaterka Zuza i Przemek przeżyją gorący romans, który sprawi, że lekarz odsunie się od przyjaciół z Leśnej Góry.

Julia Kamińska w "Na dobre i na złe" od 535 odcinka

Ula Cieplak z kultowej "Brzyduli" tym razem jako ambitna, niezależna i pewna siebie lekarka Zuza, która pojawia się w Leśnej Górze i rozkochuje w sobie Przemka Zapałę. Julia Kamińska w "Pytaniu na śniadanie" ujawniła jaka będzie nowa bohaterka "Na dobre i na złe" oraz co tak naprawdę połączy ją z Przemkiem, który za kilka miesięcy zostanie ojcem dziecka stażystki Oli (Anna Karczmarczyk).

Przeczytaj koniecznie: "Na dobre i na złe". Hana Goldberg bezpłodna! Poważna operacja Hany

- Zuzę gram od kilku miesięcy, ale widzowie zobaczą mnie na ekranie dopiero pod koniec października. Zuza jest pewną siebie lekarką, która chce wyjechać na misję i pomagać potrzebującym i jest nową dziewczyną Przemka Zapały. Mamy gorący romans ze sobą i jest nam razem bardzo dobrze - powiedziała Julia Kamińska w "Czerwonym dywanie" w telewizji śniadaniowej.

Nowej dziewczyny Przemka nie akceptują jego przyjaciele z Leśnej Góry - zwłaszcza Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) i Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka). Dlaczego Zuza nie jest lubiana przez lekarki z Leśnej Góry?

Patrz też: "Na dobre i na złe". Przemek ożenił się. Marcin Rogacewicz po ślubie pochwalił się obrączką

 

- Chodzi o to, że Zuza chce zabrać Przemka ze sobą na tę misję, ale jeszcze nie wiem czy to nastąpi, bo jeszcze nie dostałam nowych scenariuszy, a sprawa jest w toku. Faktycznie Zuza nie przypada do gustu najbliższym przyjaciołom Przemka. Przynajmniej na razie, zobaczymy jak to się będzie rozwijać - powiedziała Kamińska.

Widzowie mogą się spodziewać scen miłosnych między Przemkiem a Zuzą i namiętne pocałunki. Jak całuje Marcin Rogacewicz? - Dlaczego zawsze się wszyscy o to pytają. Ja nie wiem jak całuje Marcin Rogacewicz, nie wiem nawet jak całuje Przemek Zapała... - śmiała się Kamińska.

>>> Co nowego w "Na dobre i na złe" jesienią 2013 - WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Na dobre i na złe"? Polub nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: