SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie M jak MIŁOŚĆ. KASIA i MARCIN - ich przyjaźń przerodzi się w miłość - ZDJĘCIA

M jak MIŁOŚĆ. KASIA i MARCIN - ich przyjaźń przerodzi się w miłość - ZDJĘCIA

21.11.2012, godz. 12:30
M JAK MIŁOŚĆ, odcinek 946. Marcin (Mikołaj roznerski), Kasia (Agnieszka Sienkiewicz)
foto: © MTL Maxfilm

Czy KASIA i MARCIN z M jak MIŁOŚĆ będą RAZEM? Po porzuceniu narzeczonego Roberta (Paweł Góralski), Kasia (Agnieszka Sienkiewicz) znalazła schronienie w mieszkaniu Marcina (Mikołaj Roznerski). Szybko zdała sobie sprawę, że Marcin chciał się tylko z nią zabawić i nie myśli poważnie o ich związku. Chodakowski oferuje Kasi tylko przyjaźń, ale już wkrótce Kasię i Marcina połączy prawdziwe, szczere uczucie. Mikołaj Roznerski w programie Pytanie na śniadanie zdradził, że przyjaźń Kasi i Marcina przerodzi się w miłość!

Joanna KORONIEWSKA ODESZŁA z M jak MIŁOŚĆ. W jakim serialu zagra - PRZYJACIÓŁKI, LEKARZE, PRAWO AGATY? >>>

Po ucieczce z Grabiny w 945 odcinku M jak MIŁOŚĆ Kasia wyjechała do Warszawy. Ponieważ w stolicy nie miała gdzie się podziać poprosiła o pomoc Marcina. Chociaż Chodakowski niczego jej nie obiecywał zakochana Kasia miała nadzieję, że chłopak także chce z nią być. Pomyliła się...

Gnębiony wyrzutami sumienia Marcin zaproponował Kasi, by zamieszkała z nim i jego współlokatorem Krzysztofem. Kasia przyjęła ofertę, bo nie ma na tyle odwagi, by wrócić do Grabiny, a bez pieniędzy nie mogła wynająć żadnego mieszkania w stolicy. Dziewczyna zorientowała się, że związek z Marcinem nie ma żadnej przyszłości...

M JAK MIŁOŚĆ - więcej o serialu >>>

W M jak MIŁOŚĆ odcinek 950 w poniedziałek, 3.12.2012, Kasia decyduje się odwiedzić Grabinę, pierwszy raz po rozstaniu spojrzeć w oczy byłemu narzeczonemu i oddać mu pierścionek zaręczynowy. Przyjeżdża na komisariat, ale nie zastaje Roberta. Policjant Staszek daje jej numer telefonu do Roberta.

W 951 odcinku M jak MIŁOŚĆ Kasia przeprasza Roberta i oddaje mu pierścionek. Spotyka się także z Barbarą (Teresa Lipowska). Dopiero gdy ma poczucie, że uporządkowała swoje sprawy, wraca do Warszawy i podejmuje nową pracę w barze fast food.

Wspólne mieszkanie i spędzanie razem czasu umocni przyjaźń Kasi i Marcina. Mikołaj Roznerski, który był gościem programu "Pytanie na śniadanie" zdradził, że wkrótce Kasię i Marcina połączy miłość, a Chodakowski pod wpływem Kasi i dramatycznych przeżyć związanych z kalectwem Tomka (Andrzej Młynarczyk) przejdzie przemianę.

M jak MIŁOŚĆ. TOMEK Chodakowski SPARALIŻOWANY po wypadku zaczyna PIĆ - ZDJĘCIA >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: